Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Litija

V meste Litija (Slovinsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Litija

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Litija

Gostišče Kimovec

9,4

Gostišče Kimovec

Ubytovanie (Hostinec) Gostišče Kimovec. Featuring a garden and a restaurant, Gostišče Kimovec is located in Litija. At the inn, every room includes a balcony with a river or a city view. Ubytovanie Gostišče Kimovec sa nachádza v meste Litija (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Litija: v zelenem objemu reke Save

9

Litija: v zelenem objemu reke Save

Ubytovanie (Apartmán) Litija: v zelenem objemu reke Save. Litija: v zelenem objemu reke Save is located in Litija. Ubytovanie Litija: v zelenem objemu reke Save sa nachádza v meste Litija (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

GOSTILNA IN PIZZERIA KOVAČ

7,6

GOSTILNA IN PIZZERIA KOVAČ

Ubytovanie (Penzión) GOSTILNA IN PIZZERIA KOVAČ. Set in Litija, GOSTILNA IN PIZZERIA KOVAČ features a restaurant. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie GOSTILNA IN PIZZERIA KOVAČ sa nachádza v meste Litija (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Domačija Paternoseter

Domačija Paternoseter

Ubytovanie (Luxusný stan) Domačija Paternoseter. Situated in Litija in the Osrednjeslovenska region, Domačija Paternoseter features accommodation with free private parking. Ubytovanie Domačija Paternoseter sa nachádza v meste Litija (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Ubytovanie v meste Litija

Mesto Litija sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Litija.