Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Litomyšl

V meste Litomyšl (Česká republika) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Litomyšl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Litomyšl

Apartmány Na Lánech

10

Apartmány Na Lánech

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Na Lánech. Boasting a sauna, Apartmány Na Lánech is situated in Litomyšl. Ubytovanie Apartmány Na Lánech sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

U Horynů

9,7

U Horynů

Ubytovanie (Horská chata) U Horynů. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, barbecue facilities, and a terrace, U Horynů offers accommodation in Litomyšl with free WiFi and garden views. Ubytovanie U Horynů sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie U Horynů má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata U Horynů momentálne evidujeme 6 recenzií.

A studio Veselka Litomyšl

9,7

A studio Veselka Litomyšl

Ubytovanie (Penzión) A studio Veselka Litomyšl. Guests can dine in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytovanie A studio Veselka Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie A studio Veselka Litomyšl má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión A studio Veselka Litomyšl momentálne evidujeme 5 recenzií.

Hájenka Kozlov

9,6

Hájenka Kozlov

Ubytovanie (Apartmán) Hájenka Kozlov. Hájenka Kozlov is located in Litomysl, Czech Republic. The apartment is 7 km from Litomyšl Castle. Ubytovanie Hájenka Kozlov sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Hájenka Kozlov má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Hájenka Kozlov momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

9,4

Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí. Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí is situated in Litomyšl, 400 metres from Litomyšl Castle, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Apartmán u Václava v centru města s průchodem na náměstí sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Lilie

9,4

Penzion Lilie

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lilie. Penzión Lilie sa nachádza 1 km od centra mesta Litomyšl a ponúka izby s chladničkou a TV, ako aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Lilie sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Penzion Lilie má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Lilie momentálne evidujeme 261 recenzií.

Prosluněný apartmán

9,4

Prosluněný apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Prosluněný apartmán. Prosluněný apartmán in Litomyšl provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from Litomyšl Castle. Ubytovanie Prosluněný apartmán sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Pension Kraus

9,4

Pension Kraus

Ubytovanie (Penzión) Pension Kraus. Penzión Kraus sa nachádza v meste Litomyšl, 200 metrov od Litomyšlského zámku, ktorý je zapísaný na Zozname UNESCO. Ubytovanie Pension Kraus sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Pension Kraus má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension Kraus momentálne evidujeme 115 recenzií.

Apartmán Elegant Litomyšl

9,4

Apartmán Elegant Litomyšl

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Elegant Litomyšl. Apartmán Elegant Litomyšl is situated in Litomyšl. The air-conditioned accommodation is 400 metres from Litomyšl Castle, and guests benefit from... Ubytovanie Apartmán Elegant Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Tašner

9,3

Penzion Tašner

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tašner. Located in Litomysl, 350 metres from the castle and the Monastery Gardens, Penzion Tašner offers a terrace with barbecue facilities. Ubytovanie Penzion Tašner sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Penzion Tašner má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Tašner momentálne evidujeme 146 recenzií.

Na Kopečku

9,3

Na Kopečku

Ubytovanie (Apartmán) Na Kopečku. Featuring garden views, Na Kopečku provides accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Litomyšl Castle. Ubytovanie Na Kopečku sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Na Kopečku má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Na Kopečku momentálne evidujeme 11 recenzií.

Prázdninové ubytování

9,3

Prázdninové ubytování

Ubytovanie (Privát) Prázdninové ubytování. Offering free WiFi and city views, Prázdninové ubytování provides accommodation located in Litomyšl, just 1.9 km from Litomyšl Castle. Ubytovanie Prázdninové ubytování sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Prázdninové ubytování má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Prázdninové ubytování momentálne evidujeme 21 recenzií.

Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle

9,2

Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle

Ubytovanie (Apartmán) Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle. Situated in Litomyšl in the Pardubice region, Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle has a terrace. Ubytovanie Luxusní velký apartmán s terasou v centru Litomyšle sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Pension Paseka

9,2

Pension Paseka

Ubytovanie (Penzión) Pension Paseka. Penzión Paseka sa nachádza v samom srdci historického centra mesta Litomyšl, 200 metrov od renesančného zámku a ponúka apartmány s kuchynkou, knižnicou a... Ubytovanie Pension Paseka sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Pension Paseka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Pension Paseka momentálne evidujeme 106 recenzií.

Hotel Aplaus

9,2

Hotel Aplaus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aplaus. Hotel Aplaus sídli v 3 prepojených pamiatkovo chránených objektoch v centre mesta Litomyšl, ktoré je na zozname UNESCO. Ubytovanie Hotel Aplaus sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Hotel Aplaus má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Aplaus momentálne evidujeme 151 recenzií.

Penzion V Podzámčí Litomyšl

9,2

Penzion V Podzámčí Litomyšl

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Podzámčí Litomyšl. Tento penzión sa nachádza na pokojnom mieste, iba 150 metrov od Litomyšlského zámku, ktorý sa nachádza na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Ubytovanie Penzion V Podzámčí Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Penzion V Podzámčí Litomyšl má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion V Podzámčí Litomyšl momentálne evidujeme 341 recenzií.

PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL

9,1

PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL

Ubytovanie (Kemping) PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL. Set 1 km from Litomyšl Castle, PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL offers accommodation with a restaurant, a bar and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie PRIMÁTOR CAMPING RESORT LITOMYŠL sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Zlatá Hvězda

9,1

Hotel Zlatá Hvězda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatá Hvězda. Hotel Zlatá Hviezda, Hoteliér roku 2016, sa nachádza priamo na historickom námestí v Litomyšli a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou a satelitnou TV a... Ubytovanie Hotel Zlatá Hvězda sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Hotel Zlatá Hvězda má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Zlatá Hvězda momentálne evidujeme 494 recenzií.

Apartments Marinka Litomyšl

9,1

Apartments Marinka Litomyšl

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marinka Litomyšl. Located in Litomyšl in the Pardubice region with Litomyšl Castle nearby, Apartments Marinka Litomyšl provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Marinka Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Bludička

8,9

Penzion Bludička

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bludička. Penzión Bludička sa nachádza v mestečku Litomyšl, len 700 metrov od hradu, ktorý patrí do zoznamu pamiatok UNESCO. Ubytovanie Penzion Bludička sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Penzion Bludička má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Bludička momentálne evidujeme 270 recenzií.

Hájenka Strakov

8,9

Hájenka Strakov

Ubytovanie (Penzión) Hájenka Strakov. Ubytovacie zariadenie Hájenka Strakov sa nachádza v meste Litomyšl v Českej republike. Penzión je situovaný 5 km od zámku Litomyšl. Ubytovanie Hájenka Strakov sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Hájenka Strakov má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Hájenka Strakov momentálne evidujeme 117 recenzií.

Evropské školicí centrum

8,8

Evropské školicí centrum

Ubytovanie (Hostel) Evropské školicí centrum. Situated in the stylishly renovated former brewery of the UNESCO-protected Litomysl Castle, the Evropské školicí centrum can be found in the heart of the... Ubytovanie Evropské školicí centrum sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Evropské školicí centrum má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hostel Evropské školicí centrum momentálne evidujeme 119 recenzií.

Antik Hotel Sofia

8,7

Antik Hotel Sofia

Ubytovanie (Hotel) Antik Hotel Sofia. This family-run hotel is in the UNESCO World Heritage centre of Litomyšl. Ubytovanie Antik Hotel Sofia sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Antik Hotel Sofia má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Antik Hotel Sofia momentálne evidujeme 45 recenzií.

Castle Home in UNESCO Litomyšl

8,6

Castle Home in UNESCO Litomyšl

Ubytovanie (Apartmán) Castle Home in UNESCO Litomyšl. Castle Home in UNESCO Litomyšl in Litomyšl provides accommodation with free WiFi, 100 metres from Litomyšl Castle. Ubytovanie Castle Home in UNESCO Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Taurus

8,5

Penzion Taurus

Ubytovanie (Penzión) Penzion Taurus. Penzion Taurus offers accommodation 6 km from Litomyšl. All rooms are equipped with a flat-screen TV. You will find a shared kitchen at the property. Ubytovanie Penzion Taurus sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Penzion Taurus má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Taurus momentálne evidujeme 42 recenzií.

Apartmány nad zámkem

8,5

Apartmány nad zámkem

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány nad zámkem. Set in Litomyšl in the Pardubice region, Apartmány nad zámkem features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartmány nad zámkem sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Jízdárna Suchá

8

Penzion Jízdárna Suchá

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jízdárna Suchá. Located in Litomyšl, Pardubice region, Penzion Jízdárna Suchá is set 3 km from Litomyšl Castle. Ubytovanie Penzion Jízdárna Suchá sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Penzion Jízdárna Suchá má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Jízdárna Suchá momentálne evidujeme 114 recenzií.

Vintage apartmán v centru

7,8

Vintage apartmán v centru

Ubytovanie (Apartmány) Vintage apartmán v centru. Boasting garden views, Vintage apartmán v centru is situated in Litomyšl, 500 metres from Litomyšl Castle. Ubytovanie Vintage apartmán v centru sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

KOKOPEPINO

7

KOKOPEPINO

Ubytovanie (Apartmány) KOKOPEPINO. KOKOPEPINO is located in Litomyšl and offers a terrace. Set 11 km from Litomyšl Castle, the property offers a garden and free private parking. Ubytovanie KOKOPEPINO sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle

5,5

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle

Ubytovanie (Apartmán) Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle. Set 500 metres from Litomyšl Castle in Litomyšl, Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle offers accommodation with a kitchenette. Ubytovanie Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením

2,7

Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením. Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. Zařízením is set in Litomyšl. Ubytovanie Apartmány nad zámkem - dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a soc. zařízením sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

u ZOUBKU

u ZOUBKU

Ubytovanie (Apartmány) u ZOUBKU. Offering free WiFi and city views, u ZOUBKU provides accommodation set in Litomyšl, just 400 metres from Litomyšl Castle. Ubytovanie u ZOUBKU sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Školek 1197

Apartmán U Školek 1197

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Školek 1197. Apartmán U Školek 1197, a property with a terrace, is situated in Litomyšl, less than 1 km from Litomyšl Castle. Ubytovanie Apartmán U Školek 1197 sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Privat Sofia

Privat Sofia

Ubytovanie (Privát) Privat Sofia. Property is located 450m of Litomyšl Castle in Litomyšl, Privat Sofia offers accommodation with a flat-screen TV. Ubytovanie Privat Sofia sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Statek Leština

Statek Leština

Ubytovanie (Apartmán) Statek Leština. Statek Leština in Litomyšl features accommodation with free WiFi, 14 km from Litomyšl Castle. This apartment offers a garden. Ubytovanie Statek Leština sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování Benátky u Litomyšle

Ubytování Benátky u Litomyšle

Ubytovanie (Privát) Ubytování Benátky u Litomyšle. Situated within 2.9 km of Litomyšl Castle in Litomyšl, Ubytování Benátky u Litomyšle features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Ubytování Benátky u Litomyšle sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Ubytovanie v meste Litomyšl

Mesto Litomyšl sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Litomyšl.