Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Litomyšl

V meste Litomyšl (Česká republika) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Litomyšl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Litomyšl

U Horynů

9,7

U Horynů

Ubytovanie (Horská chata) U Horynů. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, barbecue facilities, and a terrace, U Horynů offers accommodation in Litomyšl with free WiFi and garden views. Ubytovanie U Horynů sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Horynů má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata U Horynů momentálne evidujeme 6 recenzií.

Zámecké apartmány Litomyšl

9,7

Zámecké apartmány Litomyšl

Ubytovanie (Apartmány) Zámecké apartmány Litomyšl. Zámecké apartmány Litomyšl sa nachádzajú v historickom jadre zámku Litomyšl, ktorý je zapísaný do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Ubytovanie Zámecké apartmány Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Zámecké apartmány Litomyšl má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zámecké apartmány Litomyšl momentálne evidujeme 100 recenzií.

A studio Veselka Litomyšl

9,7

A studio Veselka Litomyšl

Ubytovanie (Penzión) A studio Veselka Litomyšl. Guests can dine in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytovanie A studio Veselka Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie A studio Veselka Litomyšl má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión A studio Veselka Litomyšl momentálne evidujeme 5 recenzií.

Hájenka Kozlov

9,6

Hájenka Kozlov

Ubytovanie (Apartmán) Hájenka Kozlov. Hájenka Kozlov is located in Litomysl, Czech Republic. The apartment is 7 km from Litomyšl Castle. Ubytovanie Hájenka Kozlov sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hájenka Kozlov má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Hájenka Kozlov momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion Lilie

9,4

Penzion Lilie

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lilie. Penzión Lilie sa nachádza 1 km od centra mesta Litomyšl a ponúka izby s chladničkou a TV, ako aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Lilie sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Lilie má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Lilie momentálne evidujeme 261 recenzií.

Pension Kraus

9,4

Pension Kraus

Ubytovanie (Penzión) Pension Kraus. Penzión Kraus sa nachádza v meste Litomyšl, 200 metrov od Litomyšlského zámku, ktorý je zapísaný na Zozname UNESCO. Ubytovanie Pension Kraus sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Kraus má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension Kraus momentálne evidujeme 115 recenzií.

Penzion Tašner

9,3

Penzion Tašner

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tašner. Located in Litomysl, 350 metres from the castle and the Monastery Gardens, Penzion Tašner offers a terrace with barbecue facilities. Ubytovanie Penzion Tašner sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tašner má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Tašner momentálne evidujeme 146 recenzií.

Na Kopečku

9,3

Na Kopečku

Ubytovanie (Apartmán) Na Kopečku. Featuring garden views, Na Kopečku provides accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Litomyšl Castle. Ubytovanie Na Kopečku sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Na Kopečku má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Na Kopečku momentálne evidujeme 11 recenzií.

Prázdninové ubytování

9,3

Prázdninové ubytování

Ubytovanie (Privát) Prázdninové ubytování. Offering free WiFi and city views, Prázdninové ubytování provides accommodation located in Litomyšl, just 1.9 km from Litomyšl Castle. Ubytovanie Prázdninové ubytování sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Prázdninové ubytování má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Prázdninové ubytování momentálne evidujeme 21 recenzií.

Hotel Aplaus

9,2

Hotel Aplaus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aplaus. Hotel Aplaus sídli v 3 prepojených pamiatkovo chránených objektoch v centre mesta Litomyšl, ktoré je na zozname UNESCO. Ubytovanie Hotel Aplaus sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Aplaus má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Aplaus momentálne evidujeme 151 recenzií.

Pension Paseka

9,2

Pension Paseka

Ubytovanie (Penzión) Pension Paseka. Penzión Paseka sa nachádza v samom srdci historického centra mesta Litomyšl, 200 metrov od renesančného zámku a ponúka apartmány s kuchynkou, knižnicou a... Ubytovanie Pension Paseka sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Paseka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Pension Paseka momentálne evidujeme 106 recenzií.

Penzion V Podzámčí Litomyšl

9,2

Penzion V Podzámčí Litomyšl

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Podzámčí Litomyšl. Tento penzión sa nachádza na pokojnom mieste, iba 150 metrov od Litomyšlského zámku, ktorý sa nachádza na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Ubytovanie Penzion V Podzámčí Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion V Podzámčí Litomyšl má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion V Podzámčí Litomyšl momentálne evidujeme 341 recenzií.

Hotel Zlatá Hvězda

9,1

Hotel Zlatá Hvězda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatá Hvězda. Hotel Zlatá Hviezda, Hoteliér roku 2016, sa nachádza priamo na historickom námestí v Litomyšli a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou a satelitnou TV a... Ubytovanie Hotel Zlatá Hvězda sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Zlatá Hvězda má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Zlatá Hvězda momentálne evidujeme 494 recenzií.

Agropension U háje

9,1

Agropension U háje

Ubytovanie (Penzión) Agropension U háje. Rodinou prevádzkovaný penzión Agropension U Haje sa nachádza v pokojnej oblasti, 3 km od centra Litomyšle. Ponúka apartmány s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytovanie Agropension U háje sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Agropension U háje má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Agropension U háje momentálne evidujeme 132 recenzií.

Penzion Bludička

8,9

Penzion Bludička

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bludička. Penzión Bludička sa nachádza v mestečku Litomyšl, len 700 metrov od hradu, ktorý patrí do zoznamu pamiatok UNESCO. Ubytovanie Penzion Bludička sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bludička má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Bludička momentálne evidujeme 270 recenzií.

Hájenka Strakov

8,9

Hájenka Strakov

Ubytovanie (Penzión) Hájenka Strakov. Ubytovacie zariadenie Hájenka Strakov sa nachádza v meste Litomyšl v Českej republike. Penzión je situovaný 5 km od zámku Litomyšl. Ubytovanie Hájenka Strakov sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hájenka Strakov má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Hájenka Strakov momentálne evidujeme 117 recenzií.

Evropské školicí centrum

8,8

Evropské školicí centrum

Ubytovanie (Hostel) Evropské školicí centrum. Situated in the stylishly renovated former brewery of the UNESCO-protected Litomysl Castle, the Evropské školicí centrum can be found in the heart of the... Ubytovanie Evropské školicí centrum sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Evropské školicí centrum má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hostel Evropské školicí centrum momentálne evidujeme 119 recenzií.

Antik Hotel Sofia

8,7

Antik Hotel Sofia

Ubytovanie (Hotel) Antik Hotel Sofia. This family-run hotel is in the UNESCO World Heritage centre of Litomyšl. Ubytovanie Antik Hotel Sofia sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Antik Hotel Sofia má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Antik Hotel Sofia momentálne evidujeme 45 recenzií.

Castle Home in UNESCO Litomyšl

8,6

Castle Home in UNESCO Litomyšl

Ubytovanie (Apartmán) Castle Home in UNESCO Litomyšl. Castle Home in UNESCO Litomyšl in Litomyšl provides accommodation with free WiFi, 100 metres from Litomyšl Castle. Ubytovanie Castle Home in UNESCO Litomyšl sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Taurus

8,5

Penzion Taurus

Ubytovanie (Penzión) Penzion Taurus. Penzion Taurus offers accommodation 6 km from Litomyšl. All rooms are equipped with a flat-screen TV. You will find a shared kitchen at the property. Ubytovanie Penzion Taurus sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Taurus má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Taurus momentálne evidujeme 42 recenzií.

Penzion Jízdárna Suchá

8

Penzion Jízdárna Suchá

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jízdárna Suchá. Located in Litomyšl, Pardubice region, Penzion Jízdárna Suchá is set 3 km from Litomyšl Castle. Ubytovanie Penzion Jízdárna Suchá sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jízdárna Suchá má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Jízdárna Suchá momentálne evidujeme 114 recenzií.

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle

5,5

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle

Ubytovanie (Apartmán) Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle. Set 500 metres from Litomyšl Castle in Litomyšl, Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle offers accommodation with a kitchenette. Ubytovanie Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Autoškola Pegas

Autoškola Pegas

Ubytovanie (Privát) Autoškola Pegas. Located in Litomyšl, just less than 1 km from Litomyšl Castle, Autoškola Pegas provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie Autoškola Pegas sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj).

Privat Sofia

Privat Sofia

Ubytovanie (Privát) Privat Sofia. Property is located 450m of Litomyšl Castle in Litomyšl, Privat Sofia offers accommodation with a flat-screen TV. Ubytovanie Privat Sofia sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

JUDIA

JUDIA

Ubytovanie (Apartmán) JUDIA. Set in Litomyšl, less than 1 km from Litomyšl Castle, JUDIA offers accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie JUDIA sa nachádza v meste Litomyšl (Česká republika - Pardubický kraj). Pre Apartmán JUDIA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování Benátky u Litomyšle

Ubytování Benátky u Litomyšle

Ubytovanie (Privát) Ubytování Benátky u Litomyšle. Situated within 2.9 km of Litomyšl Castle in Litomyšl, Ubytování Benátky u Litomyšle features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Ubytování Benátky u Litomyšle sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Statek Leština

Statek Leština

Ubytovanie (Apartmán) Statek Leština. Statek Leština in Litomyšl features accommodation with free WiFi, 14 km from Litomyšl Castle. This apartment offers a garden. Ubytovanie Statek Leština sa nachádza v meste Litomyšl (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Litomyšl

Mesto Litomyšl sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Litomyšl.