Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ljubitovica

V meste Ljubitovica (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ljubitovica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ljubitovica

Villa Stara Kula

10

Villa Stara Kula

Ubytovanie (Vila) Villa Stara Kula. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Stara Kula is located in Ljubitovica. Ubytovanie Villa Stara Kula sa nachádza v meste Ljubitovica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relaxing Dalmatian house in village

9,8

Relaxing Dalmatian house in village

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relaxing Dalmatian house in village. Set in Ljubitovica, Relaxing Dalmatian house in village offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Relaxing Dalmatian house in village sa nachádza v meste Ljubitovica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Roko Trogir-Ljubitovica

Apartment Roko Trogir-Ljubitovica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko Trogir-Ljubitovica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Roko Trogir-Ljubitovica is situated in Ljubitovica. Ubytovanie Apartment Roko Trogir-Ljubitovica sa nachádza v meste Ljubitovica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Ljubitovica

Two-Bedroom Holiday Home in Ljubitovica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Ljubitovica. Located in Ljubitovica, Two-Bedroom Holiday Home in Ljubitovica features a private pool and free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Ljubitovica sa nachádza v meste Ljubitovica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 328 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ljubitovica

Mesto Ljubitovica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Ljubitovica.