Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ljutomer

V meste Ljutomer (Slovinsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ljutomer

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ljutomer

RANČ JUREŠ

9,8

RANČ JUREŠ

Ubytovanie (Apartmány) RANČ JUREŠ. Located in Ljutomer, 26 km from Bad Radkersburg, RANČ JUREŠ provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie RANČ JUREŠ sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Zemljanka

9,7

Apartma Zemljanka

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Zemljanka. Ubytovanie Apartma Zemljanka sa nachádza v obci Ljutomer a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Apartma Zemljanka sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mill House Apartment and Camping

9,6

Mill House Apartment and Camping

Ubytovanie (Apartmány) Mill House Apartment and Camping. Offering accommodation with air conditioning, Slomskov Mill House is set in Ljutomer, 19 km from Moravske-Toplice. Maribor is 48 km from the property. Ubytovanie Mill House Apartment and Camping sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farm Stay Frank Ozmec

9,5

Farm Stay Frank Ozmec

Ubytovanie (Farma) Farm Stay Frank Ozmec. Located in Ljutomer, 30 km from Bad Radkersburg, Farm Stay Frank Ozmec provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Farm Stay Frank Ozmec sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Tents Silva

9,4

Apartments and Tents Silva

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Tents Silva. Located 3 km from the town of Ljutomer, Apartments and Tents Silva is set in the hills and surrounded by vineyards. Ubytovanie Apartments and Tents Silva sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak

9,4

Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak. Set on a farm, Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak offers self-catering accommodation with air conditioning, located in Ljutomer. Ubytovanie Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Podhamer A

9,2

Holiday home Podhamer A

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Podhamer A. Holiday home Podhamer A is set in Ljutomer and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday home Podhamer A sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Jas-Mar

9,1

Holiday House Jas-Mar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Jas-Mar. Set in Radoslavci in the Pomurje region, Holiday House Jas-Mar has a balcony. Ubytovanie Holiday House Jas-Mar sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourism Tompa

9

Tourism Tompa

Ubytovanie (Hostinec) Tourism Tompa. Tourism Tompa in Ljutomer has a restaurant and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. At the inn, each room has a wardrobe. Ubytovanie Tourism Tompa sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistična kmetija Dervarič

9

Turistična kmetija Dervarič

Ubytovanie (Farma) Turistična kmetija Dervarič. With garden views, Turistična kmetija Dervarič is set in Ljutomer and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytovanie Turistična kmetija Dervarič sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Wellness Ščavničar

8,4

Apartments and Wellness Ščavničar

Ubytovanie (Apartmán) Apartments and Wellness Ščavničar. Boasting barbecue facilities, Apartments and Wellness Ščavničar features accommodation in Ljutomer with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartments and Wellness Ščavničar sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Kreft

7,6

Bed and Breakfast Kreft

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Kreft. Bed and Breakfast Kreft is located in Ljutomer and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Bed and Breakfast Kreft sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House (apartment) Podhamer B

Holiday House (apartment) Podhamer B

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House (apartment) Podhamer B. Boasting a garden, Holiday House (apartment) Podhamer B features accommodation in Ljutomer with free WiFi and city views. Ubytovanie Holiday House (apartment) Podhamer B sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House (apartment) Podhamer A

Holiday House (apartment) Podhamer A

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House (apartment) Podhamer A. Featuring a garden and a terrace, Holiday House (apartment) Podhamer A offers accommodation in Ljutomer with free WiFi and city views. Ubytovanie Holiday House (apartment) Podhamer A sa nachádza v meste Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ljutomer

Mesto Ljutomer sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Ljutomer.