Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lonja

V meste Lonja (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lonja

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lonja

Pension Sava Turizam

9,5

Pension Sava Turizam

Ubytovanie (Penzión) Pension Sava Turizam. Located in Lonja, Pension Sava Turizam features a restaurant, garden and free WiFi. Ubytovanie Pension Sava Turizam sa nachádza v meste Lonja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ethno Village Stara Lonja

9,5

Ethno Village Stara Lonja

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ethno Village Stara Lonja. Apartmány Ethno Village Stara Lonja sú zariadené tradičným dreveným nábytkom a majú podlahy z dubového dreva. Ubytovanie Ethno Village Stara Lonja sa nachádza v meste Lonja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Sava-Turizam

Ferienhaus Sava-Turizam

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Sava-Turizam. Located in Lonja in the Sisak-Moslavina County region, Ferienhaus Sava-Turizam features a terrace and garden views. Ubytovanie Ferienhaus Sava-Turizam sa nachádza v meste Lonja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Lonja

One-Bedroom Holiday Home in Lonja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Lonja. One-Bedroom Holiday Home in Lonja is located in Lonja. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Lonja sa nachádza v meste Lonja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lonja

Mesto Lonja sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lonja.