Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lopej

V meste Lopej (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lopej

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lopej

Chalupa Anićka

9,6

Chalupa Anićka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Anićka. Chalupa Anička s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza na okraji obce Lopej, 21 km od Donovál. Pokochať sa môžete výhľadom na hory. Ubytovanie Chalupa Anićka sa nachádza v meste Lopej (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalupa Anićka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalupa Anićka momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmany Cierny Balog

9,5

Apartmany Cierny Balog

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Cierny Balog. Apartmány Čierny Balog sa nachádzajú v obci Lopej, 47 km od Banskej Bystrice. Ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany Cierny Balog sa nachádza v meste Lopej (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmany Cierny Balog má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Cierny Balog momentálne evidujeme 7 recenzií.

MOTEL ROUTE 66 Lopej

7,9

MOTEL ROUTE 66 Lopej

Ubytovanie (Motel) MOTEL ROUTE 66 Lopej. Ubytovacie zariadenie MOTEL ROUTE 66 Lopej sa nachádza v obci Lopej, 19 km od obce Čierny Balog. Ubytovanie MOTEL ROUTE 66 Lopej sa nachádza v meste Lopej (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie MOTEL ROUTE 66 Lopej má celkové hodnotenie 7,9. Pre Motel MOTEL ROUTE 66 Lopej momentálne evidujeme 71 recenzií.

Dovolenkový dom Dubak

Dovolenkový dom Dubak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový dom Dubak. Dovolenkový dom Dubák sa nachádza v obci Lopej v Banskobystrickom kraji a ponúka záhradu. Ubytovanie Dovolenkový dom Dubak sa nachádza v meste Lopej (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lopej

Mesto Lopej sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lopej.