Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Loštice

V meste Loštice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Loštice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Loštice

Wellness Apartmány EMPORIO

9,5

Wellness Apartmány EMPORIO

Ubytovanie (Apartmány) Wellness Apartmány EMPORIO. Set in Loštice in the Olomouc region, with Museum of Olomouc Cheese nearby, Wellness Apartmány EMPORIO offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Wellness Apartmány EMPORIO sa nachádza v meste Loštice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Apartmány EMPORIO má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Wellness Apartmány EMPORIO momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion u Coufalů

8,6

Penzion u Coufalů

Ubytovanie (Hostinec) Penzion u Coufalů. Penzión u Coufalů vám ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v mestečku Loštice. Stravovať sa môžete v reštaurácii na mieste. Každá izba má TV. Ubytovanie Penzion u Coufalů sa nachádza v meste Loštice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Coufalů má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hostinec Penzion u Coufalů momentálne evidujeme 68 recenzií.

Holiday house Loštice

Holiday house Loštice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Loštice. Boasting garden views, Holiday house Loštice features accommodation with free bikes, a garden and barbecue facilities, around 1 km from Museum of Olomouc... Ubytovanie Holiday house Loštice sa nachádza v meste Loštice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Loštice

Mesto Loštice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Loštice.