Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lovrenc na Pohorju

V meste Lovrenc na Pohorju (Slovinsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lovrenc na Pohorju

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lovrenc na Pohorju

Počitniška hiša Koča Dobnik

9,7

Počitniška hiša Koča Dobnik

Ubytovanie (Chata v prírode) Počitniška hiša Koča Dobnik. Featuring a sauna and a fire pit, Počitniška hiša Koča Dobnik is located in Lovrenc na Pohorju in the Podravje Region. Ubytovanie Počitniška hiša Koča Dobnik sa nachádza v meste Lovrenc na Pohorju (Slovinsko - Podravje).

TURISTIČNA KMETIJA LIPNIK

9

TURISTIČNA KMETIJA LIPNIK

Ubytovanie (Apartmány) TURISTIČNA KMETIJA LIPNIK. TURISTIČNA KMETIJA LIPNIK has city views, free WiFi and free private parking, set in Lovrenc na Pohorju. Ubytovanie TURISTIČNA KMETIJA LIPNIK sa nachádza v meste Lovrenc na Pohorju (Slovinsko - Podravje).

APARTMA KOHOVO

APARTMA KOHOVO

Ubytovanie (Apartmán) APARTMA KOHOVO. APARTMA KOHOVO is set in Lovrenc na Pohorju and offers a garden. The property features mountain views and is 37 km from Gamlitz. Ubytovanie APARTMA KOHOVO sa nachádza v meste Lovrenc na Pohorju (Slovinsko - Podravje).

PENZIJON URBANC

PENZIJON URBANC

Ubytovanie (Bed and breakfast) PENZIJON URBANC. Located in Lovrenc na Pohorju in the Podravje region, PENZIJON URBANC features accommodation with free WiFi. Ubytovanie PENZIJON URBANC sa nachádza v meste Lovrenc na Pohorju (Slovinsko - Podravje).

Ubytovanie v meste Lovrenc na Pohorju

Mesto Lovrenc na Pohorju sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lovrenc na Pohorju.