Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ľubica

V meste Ľubica (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ľubica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ľubica

Apartment Anna

9,8

Apartment Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anna. Tento apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v obci Ľubica v okrese Kežmarok. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Anna sa nachádza v meste Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Anna má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Anna momentálne evidujeme 75 recenzií.

Penzión Leibic

9,5

Penzión Leibic

Ubytovanie (Penzión) Penzión Leibic. Penzión Leibic sa nachádza v obci Ľubica a ponúka záhradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Leibic sa nachádza v meste Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Leibic má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Leibic momentálne evidujeme 19 recenzií.

Star - Starinsky

8,4

Star - Starinsky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Star - Starinsky. Ubytovacie zariadenie Star – Starinsky sa nachádza v Ľubici a k dispozícii máte ubytovanie s prístupom do záhrady. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Star - Starinsky sa nachádza v meste Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Star - Starinsky má celkové hodnotenie 8,4. Pre Vidiecky dom Star - Starinsky momentálne evidujeme 10 recenzií.

Privat Zavacký

8,1

Privat Zavacký

Ubytovanie (Privát) Privat Zavacký. Ubytovacie zariadenie Privát Zavacký sa nachádza v obci Ľubica, 17 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka vám spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Zavacký sa nachádza v meste Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Zavacký má celkové hodnotenie 8,1. Pre Privát Privat Zavacký momentálne evidujeme 24 recenzií.

parada

parada

Ubytovanie (Botel) parada. Parada is set in Ľubica. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bukowina Tatrzańska. Free private parking is available at the boat. Ubytovanie parada sa nachádza v meste Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Zachar

Villa Zachar

Ubytovanie (Penzión) Villa Zachar. Villa Zachar features rooms in Ľubica. Free WiFi is at guests' disposal. Guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie Villa Zachar sa nachádza v meste Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Ľubica

Mesto Ľubica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Ľubica.