Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lučenec

V meste Lučenec (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lučenec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lučenec

Apartments Bea

9,5

Apartments Bea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bea. Apartmány Bea s výhľadom na záhradu sa nachádzajú v Lučenci, 50 km od maďarskej obce Mátraszentimre a 48 km od Zvolena. Ubytovanie Apartments Bea sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Bea má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartments Bea momentálne evidujeme 134 recenzií.

CORNER HOUSE

9,2

CORNER HOUSE

Ubytovanie (Apartmány) CORNER HOUSE. Ubytovacie zariadenie CORNER HOUSE sa nachádza v Lučenci v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie CORNER HOUSE sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Mojžitov dvor

8,9

Apartmány Mojžitov dvor

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Mojžitov dvor. Apartmány Mojžitov dvor sa nachádzajú v Lučenci. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Mojžitov dvor sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kállai Vináreň a Penzion

8,8

Kállai Vináreň a Penzion

Ubytovanie (Penzión) Kállai Vináreň a Penzion. Ubytovacie zariadenie Kállai Vináreň a Penzión sa nachádza vo Fiľakove v Banskobystrickom kraji. Ponúka gril, slnečnú terasu a reštauráciu priamo na... Ubytovanie Kállai Vináreň a Penzion sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kállai Vináreň a Penzion má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Kállai Vináreň a Penzion momentálne evidujeme 264 recenzií.

Penzión Rocket Club

8,3

Penzión Rocket Club

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rocket Club. Penzión Rocket Club sa nachádza v Lučenci a má záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Penzión má výhľad na záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión Rocket Club sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Rocket Club má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Rocket Club momentálne evidujeme 50 recenzií.

Hotel Slovan

8,3

Hotel Slovan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slovan. Hotel Slovan sa nachádza v centre Lučenca a ponúka vlastnú reštauráciu s terasou a štýlovým barom vo vstupnej hale, ako aj nočný klub. Ubytovanie Hotel Slovan sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Slovan má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Slovan momentálne evidujeme 192 recenzií.

Penzion4you-Lucenec

8,2

Penzion4you-Lucenec

Ubytovanie (Penzión) Penzion4you-Lucenec. Penzión 4you-Lučenec sa nachádza v pokojnej časti Lučenca, 5 km od termálnych kúpeľov Novolandia. Ubytovanie Penzion4you-Lucenec sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion4you-Lucenec má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion4you-Lucenec momentálne evidujeme 92 recenzií.

Hotel Clavis

8

Hotel Clavis

Ubytovanie (Hotel) Hotel Clavis. Hotel Clavis sa nachádza v meste Lučenec, 50 km od Zvolena a 150 km od Budapešti. Ubytovanie Hotel Clavis sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Clavis má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Clavis momentálne evidujeme 141 recenzií.

Hotel Pelikán

7,9

Hotel Pelikán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pelikán. Hotel Pelikán s barom sa nachádza v Lučenci. K službám a zariadeniam v hoteli patrí reštaurácia, služba nonstop recepcie, spoločenská miestnosť a bezplatné... Ubytovanie Hotel Pelikán sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pelikán má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Pelikán momentálne evidujeme 118 recenzií.

Miraj Resort

7,8

Miraj Resort

Ubytovanie (Hotel) Miraj Resort. Rezort Miraj sa nachádza v Lučenci, 49 km od Zvolena. Ponúka ubytovanie s wellness centrom a vírivkou a nájdete tu aj bar. Ubytovanie Miraj Resort sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Miraj Resort má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Miraj Resort momentálne evidujeme 306 recenzií.

Rooms & Apartments Novohrad

7,1

Rooms & Apartments Novohrad

Ubytovanie (Penzión) Rooms & Apartments Novohrad. Ubytovanie Rooms & Apartments Novohrad sa nachádza v Lučenci. Penzión je vzdialený 26 km od Dolnej Strehovej a 30 km od Rimavskej Soboty. Ubytovanie Rooms & Apartments Novohrad sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Rooms & Apartments Novohrad má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Rooms & Apartments Novohrad momentálne evidujeme 9 recenzií.

Dom Oskara Winklera

Dom Oskara Winklera

Ubytovanie (Privát) Dom Oskara Winklera. Dom Oskara Winklera so záhradou sa nachádza v Lučenci. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie v priváte je vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Dom Oskara Winklera sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Privát Dom Oskara Winklera nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman Reduta

Apartman Reduta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Reduta. Apartmán Reduta s terasou sa nachádza v Lučenci. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Reduta sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Reduta

Apartmány Reduta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Reduta. Apartmány Reduta sa nachádzajú v Lučenci. V tomto apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu. Súčasťou apartmánu je terasa. Ubytovanie Apartmány Reduta sa nachádza v meste Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lučenec

Mesto Lučenec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Lučenec.