Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lúčky

V meste Lúčky (Slovensko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lúčky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lúčky

Horvát Family Residence

9,9

Horvát Family Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Horvát Family Residence. Ubytovacie zariadenie Horvát Family Residence sa nachádza v obci Lúčky v Žilinskom kraji a má balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Horvát Family Residence sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Horvát Family Residence má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Horvát Family Residence momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartment by the Waterfall

9,8

Apartment by the Waterfall

Ubytovanie (Penzión) Apartment by the Waterfall. Ubytovanie Apartment by the Waterfall sa nachádza v obci Lúčky. Ponúka záhradu a terasu. Hostia tu môžu navštíviť reštauráciu a bar. Ubytovanie Apartment by the Waterfall sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment by the Waterfall má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Apartment by the Waterfall momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzión Lúčky

9,6

Penzión Lúčky

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lúčky. Penzión Lúčky sa nachádza 1 km od lyžiarskeho vleku Lúčky a 12 km od lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok. Ubytovanie Penzión Lúčky sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Lúčky má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Lúčky momentálne evidujeme 137 recenzií.

Apartment Lucky Liptov

9,5

Apartment Lucky Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucky Liptov. Ubytovacie zariadenie Apartment Lúčky Liptov sa nachádza v obci Lúčky a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a gril. Ubytovanie Apartment Lucky Liptov sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Lucky Liptov

9,4

Privat Lucky Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Lucky Liptov. Privát Lúčky Liptov sa nachádza v obci Lúčky, 28 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Privat Lucky Liptov sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Igor

9,4

Apartment Igor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Igor. Apartmán Igor s terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Lúčky v Žilinskom kraji. Hostia sa môžu pokochať výhľadom na obec a hory. Ubytovanie Apartment Igor sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Igor má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Igor momentálne evidujeme 47 recenzií.

Stodola Sonja

9,4

Stodola Sonja

Ubytovanie (Chata v prírode) Stodola Sonja. Ubytovanie Stodola Sonja poskytuje ubytovacie jednotky s grilom a bezplatným WiFi. Ubytovanie Stodola Sonja sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Stodola Sonja má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Stodola Sonja momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Liptov

9,3

Apartmán Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Liptov. Apartmán Liptov sa nachádza v Lúčkach. V apartmáne máte k dispozícii kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Liptov sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Liptov má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Liptov momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartment Imka

9,3

Apartment Imka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Imka. Apartmán Imka sa nachádza v obci Lúčky v Žilinskom kraji. Patrí k nemu záhrada i terasa. Ubytovanie Apartment Imka sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Imka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment Imka momentálne evidujeme 30 recenzií.

Chalupa Sonja

9,2

Chalupa Sonja

Ubytovanie (Penzión) Chalupa Sonja. Táto typická chalupa sa nachádza v kúpeľnej obci Lúčky na úpätí Chočských hôr. Ubytovanie Chalupa Sonja sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Sonja má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Chalupa Sonja momentálne evidujeme 42 recenzií.

Privat 498

9,2

Privat 498

Ubytovanie (Penzión) Privat 498. Ubytovacie zariadenie Privat 498 sa nachádza v Lúčkach a ponúka terasu s grilom. V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Privat 498 sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat 498 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Privat 498 momentálne evidujeme 106 recenzií.

Chalupa u Strakov

9

Chalupa u Strakov

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u Strakov. Chalupa u Strakov sa nachádza v obci Lúčky v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa u Strakov sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa u Strakov má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Chalupa u Strakov momentálne evidujeme 39 recenzií.

Chalupa Zuzana

8,9

Chalupa Zuzana

Ubytovanie (Penzión) Chalupa Zuzana. Chalupa Zuzana sa nachádza v obci Lúčky a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Zuzana sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Zuzana má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Chalupa Zuzana momentálne evidujeme 66 recenzií.

Apartmán Choč

8,9

Apartmán Choč

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Choč. Apartmán Choč so záhradou a terasou sa nachádza v obci Lúčky. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartmán Choč sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa pri vodopade

8,7

Chalupa pri vodopade

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa pri vodopade. Chalupa pri vodopáde sa nachádza v obci Lúčky 50 metrov od 10-metrového vodopádu s jazierkom na plávanie. Ubytovanie Chalupa pri vodopade sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa pri vodopade má celkové hodnotenie 8,7. Pre Vidiecky dom Chalupa pri vodopade momentálne evidujeme 21 recenzií.

Privat u Benkov

8,6

Privat u Benkov

Ubytovanie (Privát) Privat u Benkov. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v kúpeľnej obci Lúčky a ponúka ubytovanie so súkromným vchodom a bezplatným parkovaním. Ubytovanie Privat u Benkov sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat u Benkov má celkové hodnotenie 8,6. Pre Privát Privat u Benkov momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Pod Chočom

7,9

Apartmán Pod Chočom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Chočom. Apartmán Pod Chočom je situovaný v obci Lúčky, 200 metrov od lyžiarskeho vleku Lúčky. Ubytovanie Apartmán Pod Chočom sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Pod Chočom má celkové hodnotenie 7,9. Pre Apartmán Apartmán Pod Chočom momentálne evidujeme 23 recenzií.

Chalupa u Beňov

Chalupa u Beňov

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa u Beňov. Chalupa u Beňov is set in Lúčky and offers a shared lounge. The property has garden views and is 28 km from Liptovský Ján. Ubytovanie Chalupa u Beňov sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Chalupa u Beňov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Holiday Home in Lucky

Three-Bedroom Holiday Home in Lucky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Lucky. Situated in Lúčky in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Lucky is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Lucky sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 310 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Lucky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Privát Ján

Privát Ján

Ubytovanie (Apartmán) Privát Ján. Privát Ján s výhľadom na hory sa nachádza v obci Lúčky a ponúka gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Ján sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kúpeľný hotel KUBO

Kúpeľný hotel KUBO

Ubytovanie (Hotel) Kúpeľný hotel KUBO. Kúpeľný hotel KUBO sa nachádza v Lúčkach. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka súkromné balkóny, recepciu s nepretržitou prevádzkou, službu organizácie... Ubytovanie Kúpeľný hotel KUBO sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Lucky

Apartment Lucky

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucky. Tento apartmán sa nachádza v obci Lúčky, 44 km od mesta Zakopané. Martin je vzdialený 35 km. Ubytovanie Apartment Lucky sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment Lucky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

VILLA LÚČKY

VILLA LÚČKY

Ubytovanie (Penzión) VILLA LÚČKY. Set in Lúčky, VILLA LÚČKY features a garden. The accommodation provides free WiFi. At the guest house, all rooms are equipped with a wardrobe. Ubytovanie VILLA LÚČKY sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Style Apartment Lúčky

Style Apartment Lúčky

Ubytovanie (Apartmán) Style Apartment Lúčky. Apartmán Style Lúčky sa nachádza v obci Lúčky. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Mesto Zakopané je vzdialené 44 km. Ubytovanie Style Apartment Lúčky sa nachádza v meste Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lúčky

Mesto Lúčky sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Lúčky.