Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lukovica pri Domžalah

V meste Lukovica pri Domžalah (Slovinsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lukovica pri Domžalah

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lukovica pri Domžalah

WOODEN MILL AMONG ORCHARDS apartment

9,6

WOODEN MILL AMONG ORCHARDS apartment

Ubytovanie (Horská chata) WOODEN MILL AMONG ORCHARDS apartment. WOODEN MILL AMONG ORCHARDS apartment is located in Lukovica pri Domžalah and offers a restaurant. Ubytovanie WOODEN MILL AMONG ORCHARDS apartment sa nachádza v meste Lukovica pri Domžalah (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Bukor Apartments

9,4

Bukor Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Bukor Apartments. Situated in Lukovica pri Domžalah, 36 km from Kranj, Bukor Apartments features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Bukor Apartments sa nachádza v meste Lukovica pri Domžalah (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Razgledi z Vrha

9,1

Razgledi z Vrha

Ubytovanie (Luxusný stan) Razgledi z Vrha. Located in Lukovica pri Domžalah in the Osrednjeslovenska region, Razgledi z Vrha provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Razgledi z Vrha sa nachádza v meste Lukovica pri Domžalah (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Pri Cebelici

8,8

Guesthouse Pri Cebelici

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Pri Cebelici. Set in Brdo pri Lukovici, Guesthouse Pri Cebelici has a garden and terrace. Featuring a restaurant, the property also has a bar. Free WiFi is offered. Ubytovanie Guesthouse Pri Cebelici sa nachádza v meste Lukovica pri Domžalah (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Počitniška hiška Marjetica

8,6

Počitniška hiška Marjetica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiška Marjetica. Situated in Lukovica pri Domžalah in the Osrednjeslovenska region, Počitniška hiška Marjetica has a balcony and mountain views. Ubytovanie Počitniška hiška Marjetica sa nachádza v meste Lukovica pri Domžalah (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Dvorec Rus

Dvorec Rus

Ubytovanie (Hotel) Dvorec Rus. Set in Lukovica pri Domžalah, Dvorec Rus features a bar and a garden. This 3-star hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom. Ubytovanie Dvorec Rus sa nachádza v meste Lukovica pri Domžalah (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Ubytovanie v meste Lukovica pri Domžalah

Mesto Lukovica pri Domžalah sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lukovica pri Domžalah.