Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Makov

V meste Makov (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Makov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Makov

Ski Apartmany

9

Ski Apartmany

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Ski Apartmany. Tento nefajčiarsky hotel sa nachádza vedľa lyžiarskych vlekov v obci Makov a ponúka moderné wellness centrum, moderne zariadené izby a apartmány s... Ubytovanie Ski Apartmany sa nachádza v meste Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ski Apartmany má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmánnový hotel Ski Apartmany momentálne evidujeme 18 recenzií.

Horský hotel Hájenka

9

Horský hotel Hájenka

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Hájenka. Horský hotel Hájenka, prístupný aj na lyžiach, sa nachádza 10 km od obce Makov a 55 km od Žiliny. Ubytovanie Horský hotel Hájenka sa nachádza v meste Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský hotel Hájenka má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Horský hotel Hájenka momentálne evidujeme 51 recenzií.

Penzion Stara Fara

8,6

Penzion Stara Fara

Ubytovanie (Hotel) Penzion Stara Fara. Penzión Stará Fara sa nachádza v centre Makova, len 100 metrov od miestnej autobusovej a železničnej stanice. Ubytovanie Penzion Stara Fara sa nachádza v meste Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Stara Fara má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Penzion Stara Fara momentálne evidujeme 101 recenzií.

Horská chata Bačkárka

8,4

Horská chata Bačkárka

Ubytovanie (Penzión) Horská chata Bačkárka. Horská chata Bačkárka sa nachádza v obci Makov, 50 metrov od lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Horská chata Bačkárka sa nachádza v meste Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horská chata Bačkárka má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Horská chata Bačkárka momentálne evidujeme 42 recenzií.

Holiday home Makov

Holiday home Makov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Makov. Dovolenkový dom Makov ponúka ubytovanie s obývacou izbou v Makove, 600 metrov od Makova. Horal a Klema sa nachádzajú vo vzdialenosti 12 km. Ubytovanie Holiday home Makov sa nachádza v meste Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Holiday home Makov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Makov

Mesto Makov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Makov.