Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malá Franková

V meste Malá Franková (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malá Franková

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malá Franková

Ubytovanie Frankovky

Ubytovanie Frankovky

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Frankovky. Ubytovanie Frankovky sa nachádza v Malej Frankovej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením, gril, záhradu, spoločný salónik a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Ubytovanie Frankovky sa nachádza v meste Malá Franková (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Penzión Ubytovanie Frankovky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Goralka

Chata Goralka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Goralka. Chata Goralka sa nachádza v obci Malá Franková a ponúka gril, záhradu a terasu. V blízkom okolí chaty sa môžete venovať lyžovaniu alebo si zahrať šípky. Ubytovanie Chata Goralka sa nachádza v meste Malá Franková (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Chata Goralka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Granddrevenica

Granddrevenica

Ubytovanie (Horská chata) Granddrevenica. Ubytovacie zariadenie Granddrevenica s výhľadom na rieku sa nachádza v Malej Frankovej v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Granddrevenica sa nachádza v meste Malá Franková (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Malá Franková

Mesto Malá Franková sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Malá Franková.