Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malá Tŕňa

V meste Malá Tŕňa (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malá Tŕňa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malá Tŕňa

Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK

9,8

Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK

Ubytovanie Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK. Ubytovacie zariadenie Súdkovo s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Malá Tŕňa a ponúka ubytovanie a záhradu. Ubytovanie Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK sa nachádza v meste Malá Tŕňa (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán vo vidieckom dome

9,5

Apartmán vo vidieckom dome

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vo vidieckom dome. Apartmán vo vidieckom dome sa nachádza v obci Malá Tŕňa. Ubytovanie Apartmán vo vidieckom dome sa nachádza v meste Malá Tŕňa (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartmán vo vidieckom dome má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán vo vidieckom dome momentálne evidujeme 27 recenzií.

Tokajský domček

9

Tokajský domček

Ubytovanie (Apartmány) Tokajský domček. Ubytovacie zariadenie Tokajský domček sa nachádza v obci Malá Tŕňa, 17 km od mesta Sárospatak, a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tokajský domček sa nachádza v meste Malá Tŕňa (Slovensko - Košický kraj).

Chalupa Esencia

Chalupa Esencia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Esencia. Chalupa Esencia sa nachádza v obci Malá Tŕňa a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Esencia sa nachádza v meste Malá Tŕňa (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Chalupa Esencia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Malá Tŕňa

Mesto Malá Tŕňa sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Malá Tŕňa.