Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malenice

V meste Malenice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malenice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malenice

U Tří pecek - Malenice

10

U Tří pecek - Malenice

Ubytovanie (Apartmán) U Tří pecek - Malenice. U Tří pecek - Malenice is located in Malenice and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie U Tří pecek - Malenice sa nachádza v meste Malenice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování Ranč Malenice

9,2

Ubytování Ranč Malenice

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytování Ranč Malenice. Situated in Malenice in the South Bohemia region, Ubytování Ranč Malenice features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ubytování Ranč Malenice sa nachádza v meste Malenice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Ranč Malenice má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Ubytování Ranč Malenice momentálne evidujeme 6 recenzií.

Statek Straňovice

Statek Straňovice

Ubytovanie (Apartmán) Statek Straňovice. Statek Straňovice is located in Malenice. This apartment offers a terrace. This apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytovanie Statek Straňovice sa nachádza v meste Malenice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Statek Straňovice Apartmán 2 velký

Statek Straňovice Apartmán 2 velký

Ubytovanie (Apartmán) Statek Straňovice Apartmán 2 velký. Set in Malenice in the South Bohemia region, Statek Straňovice Apartmán 2 velký has a terrace and garden views. Ubytovanie Statek Straňovice Apartmán 2 velký sa nachádza v meste Malenice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farma Malenice

Farma Malenice

Ubytovanie (Apartmán) Farma Malenice. Farma Malenice is set in Malenice. Guests have access to free WiFi. This apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchenette. Ubytovanie Farma Malenice sa nachádza v meste Malenice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modra Chaloupka

Modra Chaloupka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modra Chaloupka. Modra Chaloupka is located in Malenice and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytovanie Modra Chaloupka sa nachádza v meste Malenice (Česko - Juhočeský kraj).

Ubytovanie v meste Malenice

Mesto Malenice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Malenice.