Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mali Drvenik

V meste Mali Drvenik (Chorvátsko) máme celkom 29 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mali Drvenik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mali Drvenik

Kuća za odmor Maruška

10

Kuća za odmor Maruška

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Maruška. Tento samostatne stojaci dovolenkový dom sa nachádza v obci Mali Drvenik, v Splitsko-dalmatínskej župe, 29 km od Splitu. Ubytovanie Kuća za odmor Maruška sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Apartment Ivana

9,9

Beach Apartment Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Beach Apartment Ivana. Located in Mali Drvenik, just less than 1 km from Vela Rina Beach, Beach Apartment Ivana provides beachfront accommodation with a garden, barbecue... Ubytovanie Beach Apartment Ivana sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Paradiso

9,9

Holiday Home Paradiso

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Paradiso. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday Home Paradiso is set in Mali Drvenik. Ubytovanie Holiday Home Paradiso sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rita

9,7

Apartments Rita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rita. Apartmány Rita sa nachádzajú v obci Mali Drvenik a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Niektoré majú priestor na posedenie a/alebo terasu. Ubytovanie Apartments Rita sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Lila

9,6

Vila Lila

Ubytovanie (Vila) Vila Lila. Vila Lila is situated in Mali Drvenik and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Vila Lila sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Island House Palatina

9,6

Island House Palatina

Ubytovanie (Apartmán) Island House Palatina. Ubytovacie zariadenie Island House Palatina sa nachádza v meste Mali Drvenik a môže sa pochváliť grilom. Ubytovanie Island House Palatina sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucija

9,5

Apartment Lucija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija. Tento apartmán má krásnu polohu na ostrove Drvenik Mali. Apartmán Lucija ponúka bezplatné Wi-Fi a balkón s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Lucija sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maric

9

Apartments Maric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maric. Situated in Velike Kuknjare, Apartments Maric offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartments Maric sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Borak III

7,4

Apartment Borak III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Borak III. Apartment Borak III is set in Mali Drvenik and offers barbecue facilities. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Borak III sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Knez

Villa Knez

Ubytovanie (Apartmány) Villa Knez. Located in Mali Drvenik in the Split-Dalmatia County region with Vela Rina Beach nearby, Villa Knez provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Villa Knez sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Ivanka 650S

Haus Ivanka 650S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Ivanka 650S. Located in Mali Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Haus Ivanka 650S has a balcony. Ubytovanie Haus Ivanka 650S sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija D

Apartment Marija D

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija D. Situated in Mali Drvenik, just 750 metres from Vela Rina Beach, Apartment Marija D features beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Marija D sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Brod Lusartima

Brod Lusartima

Ubytovanie (Botel) Brod Lusartima. Brod Lusartima is located in Mali Drvenik. Providing complimentary private parking, the boat is 300 metres from Vela Rina Beach. Ubytovanie Brod Lusartima sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Pearl

Holiday Home Pearl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pearl. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Pearl sa nachádza v meste Velike Kuknjare a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a s parkoviskom. Ubytovanie Holiday Home Pearl sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 561 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Borak

Villa Borak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Borak. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Borak is set in Mali Drvenik. Ubytovanie Villa Borak sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustika house

Rustika house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustika house. Featuring garden views, Rustika house provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 750 metres from Vela Rina Beach. Ubytovanie Rustika house sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Anas lagoon holiday house with pool at azure beach

Anas lagoon holiday house with pool at azure beach

Ubytovanie (Vila) Anas lagoon holiday house with pool at azure beach. Featuring pool views, Anas lagoon holiday house with pool at azure beach offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 200... Ubytovanie Anas lagoon holiday house with pool at azure beach sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 15535

Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 15535

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 15535. Situated in Mali Drvenik and only 750 metres from Vela Rina Beach, Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 15535 features accommodation with sea... Ubytovanie Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 15535 sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MaisonM

MaisonM

Ubytovanie (Apartmány) MaisonM. MaisonM provides accommodation with a kitchen, located in Mali Drvenik. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie MaisonM sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Barbara

Holiday Home Barbara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Barbara. Holiday Home Barbara is set in Mali Drvenik and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Holiday Home Barbara sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Miramaris

Apartments Miramaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miramaris. Located in Mali Drvenik in the Split-Dalmatia County region and Vela Rina Beach reachable within 100 metres, Apartments Miramaris provides accommodation... Ubytovanie Apartments Miramaris sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Merica

House Merica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Merica. Tento dovolenkový dom sa nachádza v obci Mali Drvenik v Splitsko-Dalmatínskej župe a je vzdialený 29 km od mesta Split. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie House Merica sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Ana

Apartments Villa Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Ana. Set in Mali Drvenik in the Split-Dalmatia County region and Vela Rina Beach reachable within 750 metres, Apartments Villa Ana offers accommodation with... Ubytovanie Apartments Villa Ana sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lusartima

Villa Lusartima

Ubytovanie (Vila) Villa Lusartima. Situated in Mali Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Villa Lusartima has a patio and garden views. Ubytovanie Villa Lusartima sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Insula Ventum

Villa Insula Ventum

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Insula Ventum. Located in Mali Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Villa Insula Ventum has a terrace. Ubytovanie Villa Insula Ventum sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 312 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sea Side

Villa Sea Side

Ubytovanie (Vila) Villa Sea Side. Ubytovanie Villa Sea Side sa nachádza v letovisku Mali Drvenik a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Villa Sea Side sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Authentic House Pelegrinka

Authentic House Pelegrinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Authentic House Pelegrinka. Boasting garden views, Authentic House Pelegrinka offers accommodation with a garden and a balcony, around 350 metres from Vela Rina Beach. Ubytovanie Authentic House Pelegrinka sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 236 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Centovi dvori

Villa Centovi dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Centovi dvori. Set in Mali Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Villa Centovi dvori features a terrace. The accommodation is 2. Ubytovanie Villa Centovi dvori sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 445 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Escape holiday house, island Drvenik Mali, Trogir, Robinsons way

Escape holiday house, island Drvenik Mali, Trogir, Robinsons way

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Escape holiday house, island Drvenik Mali, Trogir, Robinsons way. Escape holiday house, island Drvenik Mali, Trogir, Robinsons way is set in Mali Drvenik and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Escape holiday house, island Drvenik Mali, Trogir, Robinsons way sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Drvenik Mali 07

Holiday Home Drvenik Mali 07

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Drvenik Mali 07. Holiday Home Drvenik Mali 07 is set in Mali Drvenik and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Drvenik Mali 07 sa nachádza v meste Mali Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mali Drvenik

Mesto Mali Drvenik sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 29 hotelov a ubytovanie v meste Mali Drvenik.