Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mali Iž

V meste Mali Iž (Chorvátsko) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mali Iž

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mali Iž

Villa Aya

9,9

Villa Aya

Ubytovanie (Vila) Villa Aya. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Aya is set in Mali Iž. Ubytovanie Villa Aya sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 314 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Komoseva

9,5

Apartmani Komoseva

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Komoseva. Ubytovacie zariadenie Apartmani Komoseva sa nachádza v obci Mali Iž a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartmani Komoseva sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Baroni

8,9

Villa Baroni

Ubytovanie (Penzión) Villa Baroni. Vila Baroni sa nachádza v meste Iž Mali a ponúka vonkajší bazén a súkromnú pláž. Ubytovanie Villa Baroni sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mira

Holiday Home Mira

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mira. Set in Mali Iž in the Zadar County region, Holiday Home Mira features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Mira sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mali Iz Mali Iz

Apartment Mali Iz Mali Iz

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mali Iz Mali Iz. Apartment Mali Iz Mali Iz is situated in Mali Iž and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Mali Iz Mali Iz sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Salvia

Holiday home Salvia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Salvia. Located in Mali Iž, Holiday home Salvia provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Salvia sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar).

House by sea

House by sea

Ubytovanie (Apartmán) House by sea. House by sea is set in Mali Iž and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie House by sea sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ena

Holiday Home Ena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ena. Set in Mali Iž, Holiday Home Ena offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Ena sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vesna Mali Iž

Apartman Vesna Mali Iž

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vesna Mali Iž. Situated in Mali Iž in the Zadar County region, Apartman Vesna Mali Iž has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartman Vesna Mali Iž sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andela

Apartment Andela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andela. Situated in Iž Mali, Apartment Andela features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Andela sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Luka

Holiday Home Luka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Luka. Situated in Mali Iž in the Zadar County region, Holiday Home Luka features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Luka sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mateo

Apartment Mateo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mateo. Set in Mali Iž in the Zadar County region, Apartment Mateo features a patio. Ubytovanie Apartment Mateo sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iva

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva. Located in Mali Iž in the Zadar County region, Apartment Iva has a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 24 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar).

Beautiful holiday home with private pool, roofed terrace, 3 sea view terraces

Beautiful holiday home with private pool, roofed terrace, 3 sea view terraces

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful holiday home with private pool, roofed terrace, 3 sea view terraces. Set in Mali Iž, Beautiful holiday home with private pool, roofed terrace, 3 sea view terraces features a private pool. Ubytovanie Beautiful holiday home with private pool, roofed terrace, 3 sea view terraces sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ilovica - Mali Iž

Holiday Home Ilovica - Mali Iž

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ilovica - Mali Iž. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Ilovica - Mali Iž sa nachádza v obci Mali Iž a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom, s výhľadom do záhrady a balkónom. Ubytovanie Holiday Home Ilovica - Mali Iž sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Mali Iz 40

Holiday home Mali Iz 40

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Mali Iz 40. Holiday home Mali Iz 40 is situated in Iž Mali and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 26 km from Bibinje. Ubytovanie Holiday home Mali Iz 40 sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Komoseva I

Apartment Komoseva I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Komoseva I. Set in Mali Iž in the Zadar County region, Apartment Komoseva I is a 4-star property featuring free WiFi. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Komoseva I sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar).

Knež Mali Iž

Knež Mali Iž

Ubytovanie (Penzión) Knež Mali Iž. Ubytovacie zariadenie Knež Mali Iž sa nachádza na pláži v meste Mali Iž a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Knež Mali Iž sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Mali Iz/Insel Iz 6362

Holiday home in Mali Iz/Insel Iz 6362

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Mali Iz/Insel Iz 6362. Boasting a hot tub, Holiday home in Mali Iz/Insel Iz 6362 is situated in Mali Iž. The holiday home features an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday home in Mali Iz/Insel Iz 6362 sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 398 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Denis

Holiday Home Denis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Denis. Situated in Mali Iž in the Zadar County region, Holiday Home Denis features a terrace. Ubytovanie Holiday Home Denis sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lily

Villa Lily

Ubytovanie (Vila) Villa Lily. Ubytovacie zariadenie Villa Lily s výhľadom na more sídli v tradičnom dalmátskom dome s pokojnou atmosférou, obklopenom záhradou a kamennými múrmi. Ubytovanie Villa Lily sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Malinina

Holiday Home Malinina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Malinina. Featuring private pool, Holiday Home Malinina is located on the beachfront in Mali Iž. Ubytovanie Holiday Home Malinina sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Davor - 20m from sea

Apartments Davor - 20m from sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Davor - 20m from sea. Situated in Iž Mali, Apartments Davor - 20m from sea provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Davor - 20m from sea sa nachádza v meste Mali Iž (Chorvátsko - Zadar).

Ubytovanie v meste Mali Iž

Mesto Mali Iž sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Mali Iž.