Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malšín

V meste Malšín (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malšín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malšín

CHALUPA MALŠÍN

8,6

CHALUPA MALŠÍN

Ubytovanie (Chata v prírode) CHALUPA MALŠÍN. Providing barbecue facilities, CHALUPA MALŠÍN with the view of the Alps and forest, provides accommodation in Malšín, 794 metres above sea level. Ubytovanie CHALUPA MALŠÍN sa nachádza v meste Malšín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie CHALUPA MALŠÍN má celkové hodnotenie 8,6. Pre Chata v prírode CHALUPA MALŠÍN momentálne evidujeme 5 recenzií.

Pokojíky na Větrné

Pokojíky na Větrné

Ubytovanie (Vidiecky dom) Pokojíky na Větrné. Located in Malšín in the South Bohemia region, Pokojíky na Větrné has a balcony. Ubytovanie Pokojíky na Větrné sa nachádza v meste Malšín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vidiecky dom Pokojíky na Větrné nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Malšín

Apartmán Malšín

Ubytovanie (Farma) Apartmán Malšín. Offering free WiFi and garden views, Apartmán Malšín is an accommodation set in Malšín. The property features lake views and is 25 km from Bad Leonfelden. Ubytovanie Apartmán Malšín sa nachádza v meste Malšín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Farma Apartmán Malšín nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Venkovská chalupa Malšín

Venkovská chalupa Malšín

Ubytovanie (Chata v prírode) Venkovská chalupa Malšín. Venkovská chalupa Malšín is set in Malšín. The lodge features mountain views and is 23 km from Bad Leonfelden. Ubytovanie Venkovská chalupa Malšín sa nachádza v meste Malšín (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Venkovská chalupa Malšín nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Malšín

Mesto Malšín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Malšín.