Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Malta

V meste Malta (Rakúsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malta

Ferienwohnungen Pflüglhof

9,7

Ferienwohnungen Pflüglhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Pflüglhof. Ubytovanie Ferienwohnungen Pflüglhof ponúka sezónny vonkajší bazén, ako aj ubytovanie s kuchyňou v obci Malta. Počas pobytu môžete využívať bezplatné... Ubytovanie Ferienwohnungen Pflüglhof sa nachádza v meste Koschach 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berghotel Malta

9,4

Berghotel Malta

Ubytovanie (Hotel) Berghotel Malta. Hotel Berghotel Malta sa nachádza pri brehu priehrady Kölnbreinspeicher a je obklopený horami národného parku Vysoké Taury. Ubytovanie Berghotel Malta sa nachádza v meste Kölnbreinsperre (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Hubertus

9,3

Gästehaus Hubertus

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Hubertus. Penzión Gästehaus Hubertus sa nachádza v obci Malta v malebnom údolí Malta. Vo veľkej záhrade nájdete krytú terasu, trávnik na opaľovanie a gril. Ubytovanie Gästehaus Hubertus sa nachádza v meste Malta 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Feistritzer

9,2

Gästehaus Feistritzer

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Feistritzer. Surrounded by the mountains of the Hohe Tauern National Park, Gästehaus Feistritzer is located just a 5-minute walk from the centre of Malta and a... Ubytovanie Gästehaus Feistritzer sa nachádza v meste Malta 38 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Kärntnerhof

9,1

Frühstückspension Kärntnerhof

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Kärntnerhof. Penzión Frühstückspension Kärntnerhof sa nachádza na južnom svahu hory Maltaberg. Ponúka vám ubytovanie v izbách s dreveným interiérom. Ubytovanie Frühstückspension Kärntnerhof sa nachádza v meste Malta 141 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Malteinerhof

9

Hotel Malteinerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Malteinerhof. Hotel Malteinerhof stojí na pokojnom mieste v Korutánskom údolí na Malte, uprostred Národného parku Vysoké Taury. Ubytovanie Hotel Malteinerhof sa nachádza v meste Malta 39 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familiengasthof Zirmhof

8,6

Familiengasthof Zirmhof

Ubytovanie (Penzión) Familiengasthof Zirmhof. Familiengasthof Zirmhof is set amidst lush trees in the small town Malta, overlooking Fallbach waterfalls. Ubytovanie Familiengasthof Zirmhof sa nachádza v meste Koschach 4 (Rakúsko - Korutánsko).

Gasthof Hochalmspitze

8,1

Gasthof Hochalmspitze

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Hochalmspitze. Gasthof Hochalmspitze features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Malta. Ubytovanie Gasthof Hochalmspitze sa nachádza v meste Malta (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Truskaller

7,8

Gästehaus Truskaller

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Truskaller. Featuring a garden, Gästehaus Truskaller is located in Malta. This property provides both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Gästehaus Truskaller sa nachádza v meste 11 Malta (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zipfhütte

Zipfhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zipfhütte. Located in Malta in the Carinthia region, Zipfhütte has a terrace and mountain views. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytovanie Zipfhütte sa nachádza v meste Maltaberg 6 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Strasser

Ferienwohnung Strasser

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Strasser. Featuring accommodation with a terrace, Ferienwohnung Strasser is located in Malta. Ubytovanie Ferienwohnung Strasser sa nachádza v meste Malta 24 Erdgeschoß (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Forstnig

Haus Forstnig

Ubytovanie (Apartmán) Haus Forstnig. Haus Forstnig is situated in Malta and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Haus Forstnig sa nachádza v meste Hilpersdorf 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sailer

Sailer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sailer. Sailer is situated in Malta and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Sailer sa nachádza v meste Maltaberg 20 (Rakúsko - Korutánsko).

Ubytovanie v meste Malta

Mesto Malta sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Malta.