Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malužiná

V meste Malužiná (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malužiná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malužiná

Penzión Malužiná

9,3

Penzión Malužiná

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Malužiná. Penzión Malužiná sa nachádza v obci Malužiná. Apartmán ponúka slnečnú terasu. Ubytovanie Penzión Malužiná sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Malužiná má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Penzión Malužiná momentálne evidujeme 60 recenzií.

Penzión RADOVICA

7,9

Penzión RADOVICA

Ubytovanie (Penzión) Penzión RADOVICA. Penzión RADOVICA sa nachádza v obci Malužiná a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je reštaurácia, gril a terasa. Ubytovanie Penzión RADOVICA sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión RADOVICA má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzión RADOVICA momentálne evidujeme 38 recenzií.

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Low Tatras Maluzina. Situated in Malužiná in the Žilinský kraj region, Holiday Home Low Tatras Maluzina features a terrace and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Low Tatras Maluzina sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Holiday Home Low Tatras Maluzina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Malužiná

Mesto Malužiná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Malužiná.