Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malužiná

V meste Malužiná (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malužiná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malužiná

Malužinská rozprávka

10

Malužinská rozprávka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Malužinská rozprávka. Situated in Malužiná in the Žilinský kraj region, Malužinská rozprávka has a terrace and garden views. Ubytovanie Malužinská rozprávka sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj).

Autokemp / Speleocamp Malužiná

9,4

Autokemp / Speleocamp Malužiná

Ubytovanie Autokemp / Speleocamp Malužiná. Autokemp / Speleocamp Malužiná features garden views, free WiFi and free private parking, located in Malužiná, 28 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Autokemp / Speleocamp Malužiná sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Malužiná

9,3

Penzión Malužiná

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Malužiná. Penzión Malužiná sa nachádza v obci Malužiná. Apartmán ponúka slnečnú terasu. Ubytovanie Penzión Malužiná sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Malužiná má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Penzión Malužiná momentálne evidujeme 60 recenzií.

Penzión RADOVICA

7,9

Penzión RADOVICA

Ubytovanie (Penzión) Penzión RADOVICA. Penzión RADOVICA sa nachádza v obci Malužiná a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je reštaurácia, gril a terasa. Ubytovanie Penzión RADOVICA sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión RADOVICA má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzión RADOVICA momentálne evidujeme 38 recenzií.

Historicka chalupa Malužiná

Historicka chalupa Malužiná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Historicka chalupa Malužiná. Historicka chalupa Malužiná is situated in Malužiná and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Historicka chalupa Malužiná sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Low Tatras Maluzina. Situated in Malužiná in the Žilinský kraj region, Holiday Home Low Tatras Maluzina features a terrace and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Low Tatras Maluzina sa nachádza v meste Malužiná (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Holiday Home Low Tatras Maluzina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Malužiná

Mesto Malužiná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Malužiná.