Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Maria Saal

V meste Maria Saal (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Maria Saal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Maria Saal

Haus Brachmaier

9,9

Haus Brachmaier

Ubytovanie (Apartmán) Haus Brachmaier. Haus Brachmaier offers accommodation in Maria Saal, 9 km from Klagenfurt, the capital of Carinthia. Guests benefit from balcony and a barbecue. Ubytovanie Haus Brachmaier sa nachádza v meste Wiesenweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Wernig

9,7

Apartment Wernig

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Wernig. Apartment Wernig is set in Maria Saal and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Wernig sa nachádza v meste Willersdorf 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Haus Brenner

9,2

Frühstückspension Haus Brenner

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Haus Brenner. Boasting a well-groomed large garden and a terrace, the family-run Frühstückspension Haus Brenner is situated in Maria Saal. Ubytovanie Frühstückspension Haus Brenner sa nachádza v meste Schnerichweg 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Maria Saal

Mesto Maria Saal sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Maria Saal.