Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Maria Wörth

V meste Maria Wörth (Rakúsko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Maria Wörth

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Maria Wörth

Haus am See

9,6

Haus am See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus am See. Haus am See is a detached holiday home with a large and well-groomed garden, a terrace with barbecue, a 5-minute walk from the centre of Maria Wörth, right... Ubytovanie Haus am See sa nachádza v meste Kirchenweg 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 317 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Seevilla Annelies

9,5

Pension Seevilla Annelies

Ubytovanie (Apartmány) Pension Seevilla Annelies. Ubytovanie sa nachádza priamo na južnom brehu jazera Wörthersee a ponúka panoramatický výhľad na jazero a kostol Maria Wörth. Ubytovanie Pension Seevilla Annelies sa nachádza v meste Wörthersee Süduferstraße 152 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hermitage Apartments

9,4

Hermitage Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Hermitage Apartments. Apartmány Hermitage sa nachádzajú v obci Maria Wörth a ponúkajú ubytovanie, súkromnú pláž a saunu. Pútnický kostol Maria Wörth je vzdialený len 3,8 km. Ubytovanie Hermitage Apartments sa nachádza v meste Seeplatz 1-5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 293 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Edith

9,4

Haus Edith

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Edith. Penzión Haus Edith s fantastickým výhľadom na polostrov Maria Wörth a okolité hory sa nachádza priamo na brehu jazera Wörthersee. Ponúka raňajkový bufet. Ubytovanie Haus Edith sa nachádza v meste Süduferstraße 185 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wörthersee Appartements Lex

9,3

Wörthersee Appartements Lex

Ubytovanie (Apartmány) Wörthersee Appartements Lex. Just steps away from its private beach on Lake Wörth, these spacious and modern apartments are 3km from Maria Wörth. Ubytovanie Wörthersee Appartements Lex sa nachádza v meste Wörthersee-Süduferstraße 232 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seepension Ria

9,1

Seepension Ria

Ubytovanie (Penzión) Seepension Ria. With a private beach and direct access to the Wörthersee Lake, Seepension Ria in Maria Wörth provides free boat usage, free bicycles as well as on-site... Ubytovanie Seepension Ria sa nachádza v meste Fischerweg 14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Linde

9

Hotel Linde

Ubytovanie (Hotel) Hotel Linde. Hotel Linde vám ponúka 2 reštaurácie a súkromnú pláž na južnom pobreží jazera Wörthersee. Poskytuje služby školy vodného lyžovania a súkromné vodné taxi. Ubytovanie Hotel Linde sa nachádza v meste Lindenplatz 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hermitage Vital Hotel

8,6

Hermitage Vital Hotel

Ubytovanie (Hotel) Hermitage Vital Hotel. Hotel Hermitage Vital sa nachádza v meste Maria Wörth, priamo na golfovom ihrisku Golfclub Kärnten Dellach a ponúka 40-percentnú zľavu z poplatku za golf a... Ubytovanie Hermitage Vital Hotel sa nachádza v meste Golfstraße 14-16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pension Jutta

8

Hotel Pension Jutta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pension Jutta. Set in Maria Wörth, 500 metres from Maria Worth Pilgrimage Church, Hotel Pension Jutta offers accommodation with a bar, free private parking, a shared... Ubytovanie Hotel Pension Jutta sa nachádza v meste Primusweg 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang

Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang

Ubytovanie (Apartmán) Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang. Featuring a private beach area and a terrace, Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang provides accommodation in Maria Wörth with free WiFi and lake... Ubytovanie Luxus Designer Traum mit privatem Seezugang sa nachádza v meste Wörthersee-Süduferstraße 163 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 943 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehaus Edith

Seehaus Edith

Ubytovanie (Apartmán) Seehaus Edith. Featuring lake views, Seehaus Edith offers accommodation with a private beach area and a balcony, around 500 metres from Maria Worth Pilgrimage Church. Ubytovanie Seehaus Edith sa nachádza v meste Kirchenweg 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Linde Villas

Linde Villas

Ubytovanie (Vily) Linde Villas. Situated 1.2 km from Maria Worth Pilgrimage Church, Linde Villas offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Linde Villas sa nachádza v meste 12 Kirchenweg 12-14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 550 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Maria Wörth

Mesto Maria Wörth sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Maria Wörth.