Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Marianka

V meste Marianka (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Marianka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Marianka

Pútnický mlyn

7,8

Pútnický mlyn

Ubytovanie (Penzión) Pútnický mlyn. Penzión Pútnický mlyn sídli na úpätí Malých Karpát, 2 km od Pajštúnskeho hradu a len 10 minút jazdy autom z Bratislavy. Ubytovanie Pútnický mlyn sa nachádza v meste Marianka (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Pútnický mlyn má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Pútnický mlyn momentálne evidujeme 132 recenzií.

Historický pútnický dom

Historický pútnický dom

Ubytovanie (Penzión) Historický pútnický dom. Historický putnický dom so záhradou sa nachádza v obci Marianka. Všetky izby v penzióne sú vybavené TV. Ráno si môžete vychutnať raňajky formou bufetu. Ubytovanie Historický pútnický dom sa nachádza v meste Marianka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Andromeda-Wellness

Andromeda-Wellness

Ubytovanie (Hotel) Andromeda-Wellness. Náš hotel sa nachádza v pokojnej a zelenej oblasti Malých Karpát blízko Bratislavy a ponúka výborné služby s individuálnym prístupom. Ubytovanie Andromeda-Wellness sa nachádza v meste Marianka (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Hotel Andromeda-Wellness nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Marianka

Mesto Marianka sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Marianka.