Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Martinske Hole

V meste Martinske Hole (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Martinske Hole

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Martinske Hole

Chata Panorama

9,3

Chata Panorama

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Panorama. Chata Panorama sa nachádza 400 metrov od Martinských holí a ponúka ubytovanie s balkónom, ako aj spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Chata Panorama sa nachádza v meste Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Panorama má celkové hodnotenie 9,3. Pre Chata v prírode Chata Panorama momentálne evidujeme 9 recenzií.

Nová Ponorka Martinské Hole

8,7

Nová Ponorka Martinské Hole

Ubytovanie (Apartmán) Nová Ponorka Martinské Hole. Nová Ponorka Martinské Hole ponúka ubytovanie v obci Martinské Hole, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Martinské hole. Ubytovanie Nová Ponorka Martinské Hole sa nachádza v meste Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Nová Ponorka Martinské Hole má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Nová Ponorka Martinské Hole momentálne evidujeme 14 recenzií.

Martinky Nová ponorka apartmán 308

8,7

Martinky Nová ponorka apartmán 308

Ubytovanie (Apartmán) Martinky Nová ponorka apartmán 308. Ubytovacie zariadenie Martinky Nová ponorka apartmán 308 sa nachádza v rekreačnom a turistickom stredisku Martinské Hole a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Martinky Nová ponorka apartmán 308 sa nachádza v meste Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Margo Sun

8,6

Apartmány Margo Sun

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Margo Sun. Apartmány Margo Sun sa nachádzajú hneď vedľa lyžiarskych svahov na Martinských Holiach v pohorí Malá Fatra. Ubytovanie Apartmány Margo Sun sa nachádza v meste Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Margo Sun má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Apartmány Margo Sun momentálne evidujeme 76 recenzií.

Chata Martin Martinské hole

Chata Martin Martinské hole

Ubytovanie (Apartmán) Chata Martin Martinské hole. Chata Martin Martinské hole s reštauráciou a terasou sa nachádza v obci Martinské Hole. Ubytovanie Chata Martin Martinské hole sa nachádza v meste Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj).

chata Bernat

chata Bernat

Ubytovanie (Horská chata) chata Bernat. Ubytovacie zariadenie Chata Bernat sa nachádza v rekreačnom a turistickom stredisku Martinské Hole a ponúka ubytovanie so záhradou, s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie chata Bernat sa nachádza v meste Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata MartinSki Martinské hole

Chata MartinSki Martinské hole

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata MartinSki Martinské hole. Chata MartinSki Martinské hole sa nachádza na Martinských holiach, 37 km od Žiliny. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata MartinSki Martinské hole sa nachádza v meste Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Martinske Hole

Mesto Martinske Hole sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Martinske Hole.