Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Matrei am Brenner

V meste Matrei am Brenner (Rakúsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Matrei am Brenner

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Matrei am Brenner

Gasthof Lamm

8,9

Gasthof Lamm

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Lamm. Offering a central location in Matrei am Brenner, Gasthof Lamm is a typical Tyrolean house featuring free Wi-Fi and rooms with a seating area and a... Ubytovanie Gasthof Lamm sa nachádza v meste Brennerstrasse 36 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stolz

8,7

Hotel Stolz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stolz. This family-run hotel is located in a quiet surrounding with a relaxing atmosphere, offering views of the mountains and the surrounding countryside. Ubytovanie Hotel Stolz sa nachádza v meste Ziegelstadl 30 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Krone

8,4

Hotel Krone

Ubytovanie (Hotel) Hotel Krone. Located 1,000 metres above sea level and 20 km from the Brenner Pass, Hotel Krone offers a traditional restaurant, a wine cellar and a spa area with... Ubytovanie Hotel Krone sa nachádza v meste Brennerstraße 54 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Parkhotel Matrei

8

Parkhotel Matrei

Ubytovanie (Hotel) Parkhotel Matrei. Parkhotel Matrei is 20 km from Innsbruck and the Italian border, and just 1 km off the A13 motorway. It offers 2 restaurants, a garden and a spa area. Ubytovanie Parkhotel Matrei sa nachádza v meste Matrei am Brenner 83 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fuchs

Fuchs

Ubytovanie (Hotel) Fuchs. The Alpine-style Hotel Fuchs in Matrei is located in quiet surroundings, 5 km from the Steinach Bergeralm ski area. Ubytovanie Fuchs sa nachádza v meste Matrei am Brenner (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Matrei am Brenner

Mesto Matrei am Brenner sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Matrei am Brenner.