Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Melk

V meste Melk (Rakúsko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Melk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Melk

Ferienwohnung im Cottageviertel

10

Ferienwohnung im Cottageviertel

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung im Cottageviertel. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Cottageviertel provides accommodation set in Melk, just 700 metres from Melk Abbey. Ubytovanie Ferienwohnung im Cottageviertel sa nachádza v meste 7 Bahnhofstraße (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Am Löwenpark

9,7

Am Löwenpark

Ubytovanie (Apartmán) Am Löwenpark. Set in Melk, this apartment is 400 metres from Melk Abbey. Guests benefit from balcony with the Abbey view. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Am Löwenpark sa nachádza v meste 35 Abt Karl-Straße (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Schön Wohnen beim Stift Melk

9,7

Schön Wohnen beim Stift Melk

Ubytovanie (Apartmán) Schön Wohnen beim Stift Melk. Situated just 100 metres from Melk Abbey, Schön Wohnen beim Stift Melk features accommodation in Melk with access to a restaurant, a bar, as well as room... Ubytovanie Schön Wohnen beim Stift Melk sa nachádza v meste Melk (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haus am Wanderweg

9,7

Haus am Wanderweg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus am Wanderweg. Haus am Wanderweg, featuring a terrace, is located in Melk, 3.2 km from Melk Abbey and 8 km from Schallaburg. Ubytovanie Haus am Wanderweg sa nachádza v meste Dorfstraße 9 Pielachberg (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Lugerfarm

9,6

Lugerfarm

Ubytovanie (Penzión) Lugerfarm. Toto ubytovanie je obklopené lúkami a ponúka jednoducho zariadené izby so satelitnou TV. Nachádza sa 2 km od centra mesta Melk a 5 km od hradu Schallaburg. Ubytovanie Lugerfarm sa nachádza v meste Pöverding 8 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Privatzimmer Langthaler

9,4

Privatzimmer Langthaler

Ubytovanie (Penzión) Privatzimmer Langthaler. Privatzimmer Langthaler sa nachádza pri bráne do údolia Wachau, 5 minút jazdy od opátstva Melk. Ubytovanie Privatzimmer Langthaler sa nachádza v meste Pöverding 10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Pension Marillenhof

9,3

Pension Marillenhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Marillenhof. Penzión Marillenhof sa nachádza v meste Melk a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Ubytovanie Pension Marillenhof sa nachádza v meste Johann-Steinböckstrasse 2 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Altes Pförtnerhaus

9,3

Altes Pförtnerhaus

Ubytovanie (Apartmán) Altes Pförtnerhaus. Altes Pförtnerhaus is an apartment located in Melk's centre, a 10-minute walk from the famous Melk Abbey. Ubytovanie Altes Pförtnerhaus sa nachádza v meste Prinzlstraße 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Rathauskeller Melk

9

Rathauskeller Melk

Ubytovanie (Hotel) Rathauskeller Melk. Historické ubytovacie zariadenie Rathauskeller sa nachádza v pešej zóne historického centra mesta Melk, na úpätí opátstva Melk. Ubytovanie Rathauskeller Melk sa nachádza v meste Rathausplatz 13 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel Restaurant zur Post

9

Hotel Restaurant zur Post

Ubytovanie (Hotel) Hotel Restaurant zur Post. Hotel Restaurant zur Post sa nachádza priamo v centre mesta Melk a má priamy výhľad na opátstvo v Melku. Ubytovanie Hotel Restaurant zur Post sa nachádza v meste Linzer Straße 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Gasthaus Dürregger

8,7

Gasthaus Dürregger

Ubytovanie (Hostinec) Gasthaus Dürregger. With direct access to the Danube Bicycle Trail, Gasthaus Dürregger is located in Ebersdorf on the north shore of the Danube, a 12-minute drive from Melk... Ubytovanie Gasthaus Dürregger sa nachádza v meste Leiben (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel Stadt Melk

8,6

Hotel Stadt Melk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stadt Melk. Located 600 metres below Melk Abbey, which belongs to the UNESCO World Heritage, Hotel Stadt Melk offers free WiFi and parking, and newspapers. Ubytovanie Hotel Stadt Melk sa nachádza v meste Hauptplatz 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Wachauerhof

8,6

Wachauerhof

Ubytovanie (Hotel) Wachauerhof. Tento rodinou prevádzkovaný 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre mesta Melk v údolí Wachau, ktoré je zapísané na Zozname svetového... Ubytovanie Wachauerhof sa nachádza v meste Wiener Straße 30 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Madar Café Restaurant zum Fürsten

8,3

Madar Café Restaurant zum Fürsten

Ubytovanie (Hostinec) Madar Café Restaurant zum Fürsten. Hostinec Madar Café Restaurant zum Fürsten sa nachádza iba 500 metrov od opátstva v Melku, v tradičnej kaviarni vo viedenskom štýle v budove zo 16. Ubytovanie Madar Café Restaurant zum Fürsten sa nachádza v meste Rathausplatz 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel Wachau

8,3

Hotel Wachau

Ubytovanie (Hotel) Hotel Wachau. Tento malý, rodinou prevádzkovaný 4-hviezdičkový hotel je zariadený v tradičnom vidieckom štýle. Ubytovanie Hotel Wachau sa nachádza v meste Am Wachberg 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Apartment in Melk

8,2

Apartment in Melk

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Melk. Boasting a restaurant, a bar, and a terrace, Apartment in Melk features accommodation in Melk with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment in Melk sa nachádza v meste Wiener Straße 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Pension Weisses Lamm

8,2

Pension Weisses Lamm

Ubytovanie (Penzión) Pension Weisses Lamm. Pension Weisses Lamm offers a quiet location in the centre of Melk, only 100 metres away from Melk Abbey. Guests can make use of a bicycle storage room. Ubytovanie Pension Weisses Lamm sa nachádza v meste Linzer Straße 7 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haus zum Nibelungenlied

8,1

Haus zum Nibelungenlied

Ubytovanie (Privát) Haus zum Nibelungenlied. Situated in Melk, within 400 metres of Melk Abbey and 5 km of Schallaburg, Haus zum Nibelungenlied offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Haus zum Nibelungenlied sa nachádza v meste Melk (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Pension Babenberger

8,1

Pension Babenberger

Ubytovanie (Penzión) Pension Babenberger. Penzión Babenberger sa nachádza v meste Melk, 1,1 km od opátstva Melk a 8 km od renesančného zámku Schallaburg. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pension Babenberger sa nachádza v meste Linzer Straße 18 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Junges Hotel Melk

7,8

Junges Hotel Melk

Ubytovanie (Hostel) Junges Hotel Melk. Hotel Junges sa nachádza v meste Melk, 800 metrov od železničnej stanice. Ponúka vám ubytovanie v izbách s vlastnou alebo spoločnou kúpeľňou. Ubytovanie Junges Hotel Melk sa nachádza v meste Abt-Karl-Straße 42 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Madar Café Central Melk

7,4

Madar Café Central Melk

Ubytovanie (Penzión) Madar Café Central Melk. Located in a historic building on the main square in the centre of Melk, Café Central is just 500 metres from Melk Abbey. Ubytovanie Madar Café Central Melk sa nachádza v meste Hauptplatz 10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Altstadt Apartments Melk

Altstadt Apartments Melk

Ubytovanie (Apartmány) Altstadt Apartments Melk. Situated in Melk, 600 metres from Melk Abbey and 5 km from Schallaburg, Altstadt Apartments Melk features accommodation with free WiFi and a garden. Ubytovanie Altstadt Apartments Melk sa nachádza v meste Melk (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ubytovanie v meste Melk

Mesto Melk sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Melk.