Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mengusovce

V meste Mengusovce (Slovensko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mengusovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mengusovce

Guesthouse Natali

9,5

Guesthouse Natali

Ubytovanie (Vidiecky dom) Guesthouse Natali. Penzión Natali sa nachádza v obci Mengusovce v regióne Prešovský kraj a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Guesthouse Natali sa nachádza v meste Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Guesthouse Natali má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Guesthouse Natali momentálne evidujeme 34 recenzií.

Bluebell

9,4

Bluebell

Ubytovanie (Privát) Bluebell. Ubytovacie zariadenie Bluebell sa nachádza v obci Mengusovce, 14 km od Popradu. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bluebell sa nachádza v meste Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Bluebell má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Bluebell momentálne evidujeme 40 recenzií.

Zrub Benango

9,4

Zrub Benango

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub Benango. Zrub Benango sa nachádza v obci Mengusovce a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV, so záhradou a s príslušenstvom na grilovanie. Ubytovanie Zrub Benango sa nachádza v meste Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Zrub Benango má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Zrub Benango momentálne evidujeme 40 recenzií.

Apartments Čerešňový Sad

9,2

Apartments Čerešňový Sad

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Čerešňový Sad. Apartmány Čerešňový Sad ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartments Čerešňový Sad sa nachádza v meste Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartments Čerešňový Sad má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartments Čerešňový Sad momentálne evidujeme 218 recenzií.

Ubytovanie Hugo Alžbetka

9,2

Ubytovanie Hugo Alžbetka

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Hugo Alžbetka. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza v Mengusovciach v súkromnom dome. Svojim hosťom ponúka záhradu so slnečnou terasou. Ubytovanie Ubytovanie Hugo Alžbetka sa nachádza v meste Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Hugo Alžbetka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Ubytovanie Hugo Alžbetka momentálne evidujeme 30 recenzií.

Penzión Čerešňový sad

9

Penzión Čerešňový sad

Ubytovanie (Penzión) Penzión Čerešňový sad. Penzión Čerešňový sad sa nachádza v obci Mengusovce. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Penzión Čerešňový sad sa nachádza v meste Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Čerešňový sad má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Čerešňový sad momentálne evidujeme 18 recenzií.

Penzión Rogalo

7,9

Penzión Rogalo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rogalo. Hotel Rogalo sa nachádza v obci Mengusovce a ponúka hosťom vonkajší bazén, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Rogalo sa nachádza v meste Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Rogalo má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzión Rogalo momentálne evidujeme 123 recenzií.

Rodinný penzión

Rodinný penzión

Ubytovanie (Penzión) Rodinný penzión. Rodinný penzión sa nachádza v obci Mengusovce a hosťom ponúka sezónny vonkajší bazén, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Rodinný penzión sa nachádza v meste Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Mengusovce

Mesto Mengusovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Mengusovce.