Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mieders

V meste Mieders (Rakúsko) máme celkom 25 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mieders

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mieders

Apartment Lärchenstube

9,6

Apartment Lärchenstube

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lärchenstube. Offering free WiFi and garden views, Apartment Lärchenstube is an accommodation situated in Mieders, just less than 1 km from Lärchenlift and a 13-minute... Ubytovanie Apartment Lärchenstube sa nachádza v meste Kirchgasse 12 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Prock

9,2

Gästehaus Prock

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Prock. Penzión Prock sa nachádza 1,2 km od mesta Selesbahn in Mieders. Svojim hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné... Ubytovanie Gästehaus Prock sa nachádza v meste Riedgasse 8 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Martini

8,9

Ferienhaus Martini

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Martini. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Ferienhaus Martini offers accommodation in Mieders with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Martini sa nachádza v meste Riedgasse 22 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Span

8,4

Haus Span

Ubytovanie (Penzión) Haus Span. Ubytovacie zariadenie Haus Span sa nachádza v obci Mieders, 500 metrov od lyžiarskeho vleku Hochserles a ponúka izby s balkónom a výhľadom na hory. Ubytovanie Haus Span sa nachádza v meste Dorfstraße 23 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Driendl

7,3

Ferienwohnungen Driendl

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Driendl. Located at a distance of 500 metres from the closest slopes of the Serfaus Ski Area and Mieders’ centre, Ferienwohnungen Driendl offers apartments with... Ubytovanie Ferienwohnungen Driendl sa nachádza v meste Dorfstraße 34 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hochserles

Ferienwohnungen Hochserles

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Hochserles. Ferienwohnungen Hochserles has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Mieders, less than 1 km from Serlesbahn. Ubytovanie Ferienwohnungen Hochserles sa nachádza v meste 7 Dorfstraße (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Egerdach 140S

Haus Egerdach 140S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Egerdach 140S. Haus Egerdach 140S in Mieders provides accommodation with free WiFi, 1.2 km from Serlesbahn, 1.2 km from Lärchenlift and 8 km from Ochsenhütte. Ubytovanie Haus Egerdach 140S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Appartement Riedhof

Appartement Riedhof

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Riedhof. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Appartement Riedhof can be found in Mieders, close to Serlesbahn and 1. Ubytovanie Appartement Riedhof sa nachádza v meste 30 Riedgasse (Rakúsko - Tirolsko).

Chalet Gletscherblick Stubai

Chalet Gletscherblick Stubai

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Gletscherblick Stubai. Featuring garden views, Chalet Gletscherblick Stubai features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Serlesbahn. Ubytovanie Chalet Gletscherblick Stubai sa nachádza v meste 4 Fernerweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mieders

Mesto Mieders sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 25 hotelov a ubytovanie v meste Mieders.