Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mikulovice

V meste Mikulovice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mikulovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mikulovice

Penzion Na Palubě

9,6

Penzion Na Palubě

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Palubě. Penzión Na Palubě sa nachádza v Mikuloviciach a ponúka gril a saunu. K dispozícii máte aj bar a bowlingovú dráhu. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Na Palubě sa nachádza v meste Mikulovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Palubě má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Na Palubě momentálne evidujeme 123 recenzií.

Penzion a Restaurace Na Netřebě

9,5

Penzion a Restaurace Na Netřebě

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Na Netřebě. Penzión a Reštaurácia Na Netřebě sa nachádza na pokojnom mieste mieste, 5 km od centra Pardubíc. Ubytovanie Penzion a Restaurace Na Netřebě sa nachádza v meste Mikulovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a Restaurace Na Netřebě má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion a Restaurace Na Netřebě momentálne evidujeme 347 recenzií.

Oáza Mikulovice

Oáza Mikulovice

Ubytovanie (Apartmán) Oáza Mikulovice. Boasting a spa bath, Oáza Mikulovice is situated in Mikulovice. The accommodation is 13 km from Jeseník. Ubytovanie Oáza Mikulovice sa nachádza v meste Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apík u Milušky

Apík u Milušky

Ubytovanie (Apartmán) Apík u Milušky. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apík u Milušky provides accommodation in Mikulovice with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apík u Milušky sa nachádza v meste Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mikulovice

Mesto Mikulovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Mikulovice.