Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Milevsko

V meste Milevsko (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Milevsko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Milevsko

Domeček Milevsko

9,8

Domeček Milevsko

Ubytovanie (Penzión) Domeček Milevsko. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytovanie Domeček Milevsko sa nachádza v meste Milevsko (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domeček Milevsko má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Domeček Milevsko momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzion U Broucka

8,7

Penzion U Broucka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Broucka. Penzion U Broucka offers accommodation in Milevsko. This 3-star guest house offers a tour desk. Ubytovanie Penzion U Broucka sa nachádza v meste Milevsko (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Broucka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion U Broucka momentálne evidujeme 145 recenzií.

U Jindřicha

7,9

U Jindřicha

Ubytovanie (Penzión) U Jindřicha. Featuring free WiFi, U Jindřicha is situated in Milevsko. The accommodation features a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytovanie U Jindřicha sa nachádza v meste Milevsko (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Jindřicha má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión U Jindřicha momentálne evidujeme 15 recenzií.

SPORT HOTEL

7,2

SPORT HOTEL

Ubytovanie (Hotel) SPORT HOTEL. SPORT HOTEL features accommodation in Milevsko. Among the facilities of this property are a restaurant, a shared kitchen and a shared lounge, along with... Ubytovanie SPORT HOTEL sa nachádza v meste Milevsko (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prázdninový dům Stodola

Prázdninový dům Stodola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům Stodola. Situated in Milevsko in the South Bohemia region, Prázdninový dům Stodola features a garden. The holiday home has garden views and is 42 km from Tábor. Ubytovanie Prázdninový dům Stodola sa nachádza v meste Milevsko (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreační středisko Růžená

Rekreační středisko Růžená

Ubytovanie (Kemping) Rekreační středisko Růžená. Featuring a terrace and free WiFi, RS Růžená offers accommodation in Milevsko. A buffet breakfast is served every morning at the property. Ubytovanie Rekreační středisko Růžená sa nachádza v meste Milevsko (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata u jezera

Chata u jezera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u jezera. Ubytovacie zariadenie Chata u jezera sa nachádza v Milevsku. V ubytovaní je k dispozícii záhrada. Súčasťou dovolenkového domu je aj terasa. Ubytovanie Chata u jezera sa nachádza v meste Milevsko (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prázdninový dům Maštal

Prázdninový dům Maštal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům Maštal. Prázdninový dům Maštal so záhradou sa nachádza v Milevsku v Juhočeskom kraji. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Súčasťou dovolenkového domu je terasa. Ubytovanie Prázdninový dům Maštal sa nachádza v meste Milevsko (Česko - Juhočeský kraj).

Ubytovanie v meste Milevsko

Mesto Milevsko sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Milevsko.