Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Milna

V meste Milna (Chorvátsko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Milna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Milna

Apartments Kiro

9,9

Apartments Kiro

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Kiro. Situated in Milna, within 250 metres of Beach Milna and 400 metres of Beach Mala Milna, Apartments Kiro offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments Kiro sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stipe Plazibat

9,7

Apartments Stipe Plazibat

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stipe Plazibat. Apartments Stipe Plazibat is located in Milna, 5 km away from Hvar’s city centre. Free WiFi access is available throughout. This beachfront property is 4. Ubytovanie Apartments Stipe Plazibat sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kronjac

9,7

Apartmani Kronjac

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kronjac. Ubytovanie Apartmani Kronjac v letovisku Milna s výhľadom na more ponúka ubytovanie a záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Kronjac sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Plazibat

9,6

Apartments Plazibat

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Plazibat. Apartments Plazibat is located 70 metres from the pebbly beach and from the centre of Milna. Ubytovanie Apartments Plazibat sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matea Apartments Milna

9,4

Matea Apartments Milna

Ubytovanie (Apartmány) Matea Apartments Milna. Set 250 metres from Beach Milna, Matea Apartments Milna offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Matea Apartments Milna sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna

9,4

Apartment Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna. Set on the Island of Hvar in Dalmatia, Apartment Vesna offers self-catering accommodation next to the sea in Milna, 10 minutes’ drive from the town of... Ubytovanie Apartment Vesna sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and rooms JT

8,9

Apartment and rooms JT

Ubytovanie (Penzión) Apartment and rooms JT. Situated in Milna, Apartment and rooms JT features 3-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Apartment and rooms JT sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dragica

8,8

Apartments Dragica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dragica. Apartmány Dragica sa nachádzajú v letisku Milna, 39 km od Splitu. K dispozícii tu máte gril a terasu. Ubytovanie Apartments Dragica sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milna with Sea View III

7,5

Apartment Milna with Sea View III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milna with Sea View III. Located in Milna in the Hvar Island region, Apartment Milna with Sea View III is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Milna with Sea View III sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Milna, Hvar - 12244

6,4

Apartments by the sea Milna, Hvar - 12244

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Milna, Hvar - 12244. Apartment Milna 12244a offers accommodation in Milna, 39 km from Split and 46 km from Makarska. The air-conditioned unit is 3.8 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Milna, Hvar - 12244 sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Shangri-La

Holiday Home Shangri-La

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Shangri-La. Holiday Home Shangri-La offers pet-friendly accommodation in Milna. The property is 39 km from Split and free private parking is featured. Ubytovanie Holiday Home Shangri-La sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ametist

Apartment Ametist

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ametist. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Ametist is located in Milna, just 550 metres from Milna Beach. Ubytovanie Apartment Ametist sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tereza

Apartments Tereza

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tereza. Klimatizované apartmány Tereza ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Milna, 39 km od Splitu a 46 km od Makarskej. Ubytovanie Apartments Tereza sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Novalis

Apartments Novalis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Novalis. Apartments Novalis in Milna is located 100 metres from Beach Milna and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a... Ubytovanie Apartments Novalis sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milna with Sea View I

Apartment Milna with Sea View I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milna with Sea View I. Apartment Milna with Sea View I is located in Milna. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Milna with Sea View I sa nachádza v meste Milna (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Milna

Mesto Milna sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Milna.