Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mindszent

V meste Mindszent (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mindszent

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mindszent

Víziszony-nyaraló

8,3

Víziszony-nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Víziszony-nyaraló. Víziszony-nyaraló is set in Mindszent and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Víziszony-nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Víziszony Tisza Nyaraló

7,1

Víziszony Tisza Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Víziszony Tisza Nyaraló. Víziszony Tisza Nyaraló is situated in Mindszent and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Víziszony Tisza Nyaraló sa nachádza v meste Mindszent (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Víziszony üdülő

6,2

Víziszony üdülő

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Víziszony üdülő. Víziszony üdülő is set in Mindszent and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Víziszony üdülő sa nachádza v meste Mindszent (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Top Nyaraló Mindszent

Top Nyaraló Mindszent

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Top Nyaraló Mindszent. Top Nyaraló Mindszent is situated in Mindszent and offers water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Top Nyaraló Mindszent sa nachádza v meste Mindszent (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Víziszony Nyaraló Gerendaház

Víziszony Nyaraló Gerendaház

Ubytovanie (Vidiecky dom) Víziszony Nyaraló Gerendaház. Located in Mindszent, Víziszony Nyaraló Gerendaház offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Víziszony Nyaraló Gerendaház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád).

Ubytovanie v meste Mindszent

Mesto Mindszent sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Mindszent.