Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mirovice

V meste Mirovice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mirovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mirovice

Camping & Guest House Pliskovice

9,7

Camping & Guest House Pliskovice

Ubytovanie (Apartmány) Camping & Guest House Pliskovice. With garden views, Camping & Guest House Pliskovice is situated in Mirovice and has a restaurant, a shared lounge, bar, garden, seasonal outdoor pool and... Ubytovanie Camping & Guest House Pliskovice sa nachádza v meste Mirovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Camping & Guest House Pliskovice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Camping & Guest House Pliskovice momentálne evidujeme 47 recenzií.

Ubytovaní U čerta v Mirovicích

Ubytovaní U čerta v Mirovicích

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovaní U čerta v Mirovicích. Ubytovaní U čerta v Mirovicích is set in Mirovice. Complimentary WiFi is available. The apartment features a flat-screen TV and a living room. Ubytovanie Ubytovaní U čerta v Mirovicích sa nachádza v meste Mirovice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U čerta v Mirovicích

U čerta v Mirovicích

Ubytovanie (Apartmán) U čerta v Mirovicích. Offering free WiFi and garden views, U čerta v Mirovicích is an accommodation set in Mirovice. The accommodation is 46 km from Tábor. Ubytovanie U čerta v Mirovicích sa nachádza v meste Mirovice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U čerta v Mirovicích

U čerta v Mirovicích

Ubytovanie (Apartmán) U čerta v Mirovicích. Situated in Mirovice in the South Bohemia region, U čerta v Mirovicích has a terrace and garden views. Ubytovanie U čerta v Mirovicích sa nachádza v meste Mirovice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mirovice

Mesto Mirovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Mirovice.