Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Miškovići

V meste Miškovići (Chorvátsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Miškovići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Miškovići

Apartmani Lucika

9,4

Apartmani Lucika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Lucika. Ubytovanie Apartmani Lucika sa nachádza v obci Miškovići a ponúka záhradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmani Lucika sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Roza

9,3

Apartments Roza

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roza. Apartmány Roza sa nachádzajú v obci Miškovići, 25 km od Zadaru a 36 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartments Roza sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Vinko

9,1

Vila Vinko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Vinko. Vila Barba Vinko sa nachádza na pokojnom mieste v malej dedinke Miškovići, priamo pri mori a ponúka súkromný vstup na pláž. Ubytovanie Vila Vinko sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Jopa

9

Apartman Jopa

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jopa. Set in Pag in the Pag Island region, Apartman Jopa has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartman Jopa sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Miskovici 6

Apartment Miskovici 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Miskovici 6. Apartment Miskovici 6 is situated in Miškovići. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Miskovici 6 sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 222 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02

Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02. Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02 is set in Miškovići and offers barbecue facilities. The property features sea views. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02 sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andrea

Apartment Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andrea. Situated in Miškovići, Apartment Andrea features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Andrea sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lolita

Apartman Lolita

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lolita. Situated in Miškovići, Apartman Lolita features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman Lolita sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka

Apartment Zdrijacka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdrijacka. Apartment Zdrijacka is set in Miškovići. The apartment features sea views and is 44 km from Novalja. Ubytovanie Apartment Zdrijacka sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka A

Apartment Zdrijacka A

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdrijacka A. Apartment Zdrijacka A is located in Miškovići and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Zdrijacka A sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka VI

Apartment Zdrijacka VI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdrijacka VI. Apartment Zdrijacka VI is located in Miškovići. Guests are welcome to enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Zdrijacka VI sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pearl see apartments

Pearl see apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pearl see apartments. Pearl see apartments offers accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Miškovići. Ubytovanie Pearl see apartments sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Blue wave

Apartment Blue wave

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue wave. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue wave is situated in Miškovići. Ubytovanie Apartment Blue wave sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Beach Miškovići, otok Pag

Apartmani Beach Miškovići, otok Pag

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Beach Miškovići, otok Pag. Ubytovanie Apartmani Beach Miškovići, otok Pag sa nachádza pri pláži v meste Miškovići a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Beach Miškovići, otok Pag sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hacienda Island Pag

Apartment Hacienda Island Pag

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hacienda Island Pag. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Hacienda Island Pag is set in Miškovići. Ubytovanie Apartment Hacienda Island Pag sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Srecko

House Srecko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Srecko. House Srecko is a holiday home situated in Miškovići in the Pag Island Region and is 25 km from Zadar. Ubytovanie House Srecko sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sika

Holiday home Sika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sika. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Sika sa nachádza v obci Miškovići a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Holiday home Sika sa nachádza v meste Miškovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 390 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Miškovići

Mesto Miškovići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Miškovići.