Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mittertrixen

V meste Mittertrixen (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mittertrixen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mittertrixen

Tscharnighof

9,4

Tscharnighof

Ubytovanie (Penzión) Tscharnighof. Situated 20 km from Lake Klopein, the Tscharnighof offers fun activities such as on-site horseback riding and table tennis, and there is a large garden... Ubytovanie Tscharnighof sa nachádza v meste Kulm 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Lamprecht

8,3

Gasthof Pension Lamprecht

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Lamprecht. Gasthof Pension Lamprecht guest house is located in the Carinthian village of Mittertrixen and offers a large swimming pool in the garden. Ubytovanie Gasthof Pension Lamprecht sa nachádza v meste Gattersdorf 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Andre Hof

Chalet Andre Hof

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Andre Hof. Featuring a garden, Chalet Andre Hof offers accommodation in Mittertrixen with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Chalet Andre Hof sa nachádza v meste Winklern 11a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turmhaus am Perschlhof

Turmhaus am Perschlhof

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Turmhaus am Perschlhof. Set 2.7 km from KLH-Arena in Murau, Turmhaus am Perschlhof offers accommodation with a kitchenette. Ubytovanie Turmhaus am Perschlhof sa nachádza v meste Stolzalpe 12 b (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mittertrixen

Mesto Mittertrixen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Mittertrixen.