Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mlynčeky

V meste Mlynčeky (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mlynčeky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mlynčeky

Domček pri vode

9,8

Domček pri vode

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček pri vode. Domček pri vode sa nachádza v Mlynčekoch v Prešovskom kraji. Tento dovolenkový dom bol postavený v roku 2017. Má záhradu a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Domček pri vode sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domček pri vode má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Domček pri vode momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chata Dáša

9,2

Chata Dáša

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Dáša. , 35 km od Zakopaneho. Nájdete tu kuchyňu s rúrou, mikrovlnnou rúrou a hriankovačom. Nechýba ani súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Chata Dáša sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Dáša má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chata Dáša momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apart-Bungalovy Gitka

9,1

Apart-Bungalovy Gitka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apart-Bungalovy Gitka. Ubytovanie Apart-Bungalovy Gitka sa nachádza v malej a pokojnej obci Mlynčeky. Hostia tu nájdu terasu a saunu za príplatok. Ubytovanie Apart-Bungalovy Gitka sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apart-Bungalovy Gitka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkové domy Apart-Bungalovy Gitka momentálne evidujeme 34 recenzií.

Chata Salaš

9

Chata Salaš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Salaš. Chata Salaš sa nachádza na okraji obce Mlynčeky a je obklopená Tatranským národným parkom, Národným parkom Pieniny a Národným parkom Slovenský raj. Ubytovanie Chata Salaš sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Salaš má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Chata Salaš momentálne evidujeme 8 recenzií.

Vila Aurora - Vysoke Tatry

7,8

Vila Aurora - Vysoke Tatry

Ubytovanie (Vila) Vila Aurora - Vysoke Tatry. Vila Aurora - Vysoké Tatry sa nachádza v obci Mlynčeky a ponúka spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov. Ubytovanie Vila Aurora - Vysoke Tatry sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Aurora - Vysoke Tatry má celkové hodnotenie 7,8. Pre Vila Vila Aurora - Vysoke Tatry momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chatka Panoráma

Chatka Panoráma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatka Panoráma. Dovolenkový dom Chatka Panoráma sa nachádza v obci Mlynčeky a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Chatka Panoráma sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chatka Panoráma nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

High Tatras Little House

High Tatras Little House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) High Tatras Little House. High Tatras Little House is set in Mlynčeky. Guests may enjoy the free WiFi. Zakopane is 35 km from the holiday home. Ubytovanie High Tatras Little House sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hikeslovakia House

Hikeslovakia House

Ubytovanie (Horská chata) Hikeslovakia House. Horská chata Hikeslovakia House sa nachádza v obci Mlynčeky. Ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Hikeslovakia House sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Hikeslovakia House nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Mlynčeky

Mesto Mlynčeky sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Mlynčeky.