Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Modrava

V meste Modrava (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Modrava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Modrava

Pension Arnika

9,5

Pension Arnika

Ubytovanie (Penzión) Pension Arnika. Set in the village of Modrava , Pension Arnika is situated 9 km from the Kvilda ski area. Ubytovanie Pension Arnika sa nachádza v meste Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Arnika má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Pension Arnika momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chata u Tří Sluk

9,4

Chata u Tří Sluk

Ubytovanie (Penzión) Chata u Tří Sluk. Both private parking and free WiFi are accessible at Chata u Tří Sluk. All guest rooms at the guest house come with a seating area and a TV. Ubytovanie Chata u Tří Sluk sa nachádza v meste Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata u Tří Sluk má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Chata u Tří Sluk momentálne evidujeme 149 recenzií.

Hotel Madr

9,3

Hotel Madr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Madr. Hotel Madr offers accommodation in Modrava. Guests can enjoy the on-site bar. Every room includes a flat-screen TV with satellite channels. Ubytovanie Hotel Madr sa nachádza v meste Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Madr má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Madr momentálne evidujeme 461 recenzií.

Pivovar Lyer

8,9

Pivovar Lyer

Ubytovanie (Penzión) Pivovar Lyer. Boasting a bar, terrace and views of mountain, Pivovar Lyer is set in Modrava, a few steps from Modrava 2. Ubytovanie Pivovar Lyer sa nachádza v meste Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Pivovar Lyer má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Pivovar Lyer momentálne evidujeme 99 recenzií.

EA Horský Hotel Hájenka

8,8

EA Horský Hotel Hájenka

Ubytovanie (Penzión) EA Horský Hotel Hájenka. Penzión Hajenka v obci Modrava ponúka záhradu a terasu. Tento 3-hviezdičkový penzión poskytuje spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie EA Horský Hotel Hájenka sa nachádza v meste Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie EA Horský Hotel Hájenka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión EA Horský Hotel Hájenka momentálne evidujeme 277 recenzií.

EA Apartmány na Filipce

8,4

EA Apartmány na Filipce

Ubytovanie (Apartmány) EA Apartmány na Filipce. EA Apartmány na Filipce provides accommodation with a seating area, a flat-screen TV and a kitchenette. Complimentary private parking is available on site. Ubytovanie EA Apartmány na Filipce sa nachádza v meste Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie EA Apartmány na Filipce má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmány EA Apartmány na Filipce momentálne evidujeme 73 recenzií.

Penzion U Pstruha

7,8

Penzion U Pstruha

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Pstruha. Surrounded by the Šumava National Park and set in the village of Modrava, Penzion U Pstruha offers accommodation with barbecue facilities, children's... Ubytovanie Penzion U Pstruha sa nachádza v meste Modrava (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Pstruha má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion U Pstruha momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť

Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť. Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť sa nachádzajú v Modrave a ponúkajú terasu. Mesto Bodenmais je vzdialené 30 km. Ubytovanie Apartmány Na Soutoku - Filipova Huť sa nachádza v meste Modrava (Česko - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Modrava

Mesto Modrava sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Modrava.