Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Moldava nad Bodvou

V meste Moldava nad Bodvou (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Moldava nad Bodvou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Moldava nad Bodvou

Ferdinand Penzion

8,8

Ferdinand Penzion

Ubytovanie (Penzión) Ferdinand Penzion. Penzión Ferdinand sa nachádza v centre mesta Moldava nad Bodvou. Ponúka vám reštauráciu, v ktorej ochutnáte pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Ubytovanie Ferdinand Penzion sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ferdinand Penzion má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Ferdinand Penzion momentálne evidujeme 183 recenzií.

Penzión Poľovník

8,6

Penzión Poľovník

Ubytovanie (Penzión) Penzión Poľovník. Trojhviezdičkový penzión Poľovník sa nachádza v Moldave nad Bodvou a ponúka bar, terasu, záhradu a ubytovanie v klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Penzión Poľovník sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Poľovník má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Poľovník momentálne evidujeme 8 recenzií.

Motel Orgován

8,4

Motel Orgován

Ubytovanie (Motel) Motel Orgován. Motel Orgován sa nachádza v Moldave nad Bodvou a môže sa pochváliť záhradou, barom, aj reštauráciou. Ubytovanie Motel Orgován sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Motel Orgován má celkové hodnotenie 8,4. Pre Motel Motel Orgován momentálne evidujeme 64 recenzií.

Hostel SOS Moldava

7,9

Hostel SOS Moldava

Ubytovanie Hostel SOS Moldava. Turistická ubytovňa SOŠ sa nachádza v Moldave nad Bodvou 28 km od Steel Arény a 30 km od Dómu sv. Alžbety. Ubytovanie Hostel SOS Moldava sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj).

Primma Hotel

Primma Hotel

Ubytovanie (Hotel) Primma Hotel. Primma hotel is situated in Moldava nad Bodvou and features a restaurant, a bar and a terrace. Free WiFi and room service are offered. Ubytovanie Primma Hotel sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Bodva

Penzión Bodva

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bodva. Penzión Bodva sa nachádza v Moldave nad Bodvou. V reštaurácii si hostia môžu vybrať z ponuky rôznych jedál a v bare si vychutnať nápoje. Ubytovanie Penzión Bodva sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). Pre Penzión Penzión Bodva nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Moldava nad Bodvou

Mesto Moldava nad Bodvou sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Moldava nad Bodvou.