Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Monor

V meste Monor (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Monor

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Monor

Nyerges Hotel Termál Superior

8,2

Nyerges Hotel Termál Superior

Ubytovanie (Hotel) Nyerges Hotel Termál Superior. Nyerges Hotel Termál Superior sa nachádza v meste Monor, 18 km od medzinárodného letiska Ferenca Liszta a môže sa pochváliť vlastným termálnym prameňom. Ubytovanie Nyerges Hotel Termál Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OP-ART Étterem és Panzió

7,9

OP-ART Étterem és Panzió

Ubytovanie (Penzión) OP-ART Étterem és Panzió. OP-ART Étterem és Panzió is located 1 km from the Monor Vasútállomás Train Station. Ubytovanie OP-ART Étterem és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Central Monor

6,4

Hotel Central Monor

Ubytovanie (Penzión) Hotel Central Monor. Offering a restaurant, a bar and a terrace, Hotel Central Monor is located in Monor, 2.5 km from the thermal baths. Ubytovanie Hotel Central Monor sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Monor

Mesto Monor sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Monor.