Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Moosburg

V meste Moosburg (Rakúsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Moosburg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Moosburg

Kuscherhof

9,7

Kuscherhof

Ubytovanie (Farma) Kuscherhof. Just a 5-minute drive from Lake Wörthersee and the centre of Moosburg, Kuscherhof is a farm featuring a garden with outdoor furniture and barbecue... Ubytovanie Kuscherhof sa nachádza v meste Simislau 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fischerhaus

9,4

Fischerhaus

Ubytovanie (Penzión) Fischerhaus. Fischerhaus ponúka priestranné izby, ktoré majú výhľad na susediace golfové ihrisko Moosburg Pörtschach alebo do záhrady. Ubytovanie Fischerhaus sa nachádza v meste Pörtschacherstraße 44 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Appartement Lanzer

9,4

Pension Appartement Lanzer

Ubytovanie (Penzión) Pension Appartement Lanzer. Penzión Appartement Lanzer sa nachádza na brehu súkromného jazera na kúpanie, 700 metrov od centra mesta Moosburg. Ubytovanie Pension Appartement Lanzer sa nachádza v meste Arnulfweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Bärnwirt

9,3

Gasthof Bärnwirt

Ubytovanie (Apartmány) Gasthof Bärnwirt. Gasthof Bärnwirt enjoys a quiet location in Moosburg, a 7-minute drive away from Lake Wörth. Ubytovanie Gasthof Bärnwirt sa nachádza v meste Bärndorf Nr. 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Sonnblick

9

Gästehaus Sonnblick

Ubytovanie (Apartmán) Gästehaus Sonnblick. Gästehaus Sonnblick is set in Moosburg, 1.8 km from Summer toboggan run in Moosburg, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Gästehaus Sonnblick sa nachádza v meste Ratzeneggerstrasse 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Scholz

8,9

Ferienwohnung Scholz

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Scholz. This spacious holiday apartment in Moosburg is 9 km from Lake Wörth and 17 km from Klagenfurt. Ubytovanie Ferienwohnung Scholz sa nachádza v meste Kastanienweg 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Sonnblick Appartment 2

8,9

Gästehaus Sonnblick Appartment 2

Ubytovanie (Apartmán) Gästehaus Sonnblick Appartment 2. Gästehaus Sonnblick Appartment 2 is set in Moosburg, 1.7 km from Summer toboggan run in Moosburg, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Gästehaus Sonnblick Appartment 2 sa nachádza v meste Ratzeneggerstraße 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Straßonig

8,9

Ferienwohnungen Straßonig

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Straßonig. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Straßonig sa nachádza v meste Moosburg, 3,2 km od letnej sánkarskej dráhy v Moosburgu. Ubytovanie Ferienwohnungen Straßonig sa nachádza v meste Ameisbichl 24 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Viola

8,8

Villa Viola

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Viola. Set in Moosburg, a 6-minute drive from Lake Wörth, Villa Viola offers a garden with a terrace, a seasonal outdoor swimming pool and free parking spaces. Ubytovanie Villa Viola sa nachádza v meste Pinterweg 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Lercher

8,6

Gasthof Lercher

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Lercher. Gasthof Lercher sa nachádza v obci Murau, 7 km od lyžiarskeho strediska Kreischberg a priamo pri turistických a cyklistických trasách. Ubytovanie Gasthof Lercher sa nachádza v meste Schwarzenbergstraße 10 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Karawankenblick

8,5

Pension Karawankenblick

Ubytovanie (Penzión) Pension Karawankenblick. 2 km from Moosburg village centre, Pension Karawankenblick is just a 10-minute drive away from both Golfclub Moosburg Pörtschach and Golf Club... Ubytovanie Pension Karawankenblick sa nachádza v meste Karawankenblickweg 2 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Schloss Moosburg

8,2

Hotel Schloss Moosburg

Ubytovanie (Hotel) Hotel Schloss Moosburg. The Schloss Moosburg is located on a hill west of the village of Moosburg and provides elegant, medieval-style accommodation with a private beach area at... Ubytovanie Hotel Schloss Moosburg sa nachádza v meste Schloss 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Liebetegger

8,1

Gasthof Liebetegger

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Liebetegger. Family-owned since 1965, this traditional Gasthof Liebetegger is only 5 km away from Lake Wörth and 2 km from the Moosburg golf course. Ubytovanie Gasthof Liebetegger sa nachádza v meste Klagenfurter Straße 31 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Falkenstein

7,2

Haus Falkenstein

Ubytovanie (Apartmány) Haus Falkenstein. Haus Falkenstein, a property with free bikes, is set in Moosburg, 3.9 km from Summer toboggan run in Moosburg. Ubytovanie Haus Falkenstein sa nachádza v meste Weidenweg 12 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

first mountain Hotel Zillertal

6,9

first mountain Hotel Zillertal

Ubytovanie (Hotel) first mountain Hotel Zillertal. Ubytovacie zariadenie first mountain Hotel Zillertal sa nachádza v dedine Aschau v údolí Ziller, priamo vedľa zjazdoviek Marendalm. Ubytovanie first mountain Hotel Zillertal sa nachádza v meste Dorfstr. 64 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Urlaubsbauernhof Wabnig

Urlaubsbauernhof Wabnig

Ubytovanie (Farma) Urlaubsbauernhof Wabnig. Urlaubsbauernhof Wabnig is an organic farm 4 km from Moosburg and 5 km from Lake Wörthersee. Ubytovanie Urlaubsbauernhof Wabnig sa nachádza v meste Unterlinden 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Moosburg

Mesto Moosburg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Moosburg.