Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Mörtschach

V meste Mörtschach (Rakúsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mörtschach

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mörtschach

Landgasthof Schwaiger

9,2

Landgasthof Schwaiger

Ubytovanie (Penzión) Landgasthof Schwaiger. Ubytovacie zariadenie Landgasthof Schwaiger sa nachádza v obci Mörtschach, 10 minút jazdy od obce Heiligenblut a najbližších zjazdoviek. Ubytovanie Landgasthof Schwaiger sa nachádza v meste Mörtschach 35 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Fair

8,7

Gasthof Fair

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Fair. Set in Mörtschach, Gasthof Fair features a restaurant, bar, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Gasthof Fair sa nachádza v meste Mörtschach 50 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kirchenwirt Mörtschach

8,6

Kirchenwirt Mörtschach

Ubytovanie (Penzión) Kirchenwirt Mörtschach. Penzión Kirchenwirt Mörtschach so záhradou sa nachádza v obci Mörtschach. K dispozícii tu máte terasu a bar. Ubytovanie Kirchenwirt Mörtschach sa nachádza v meste 48 Mörtschach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thola Kasa

Thola Kasa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Thola Kasa. Thola Kasa is situated in Mörtschach and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Thola Kasa sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Lukas

Holiday home Lukas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Lukas. Holiday home Lukas is situated in Mörtschach. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Holiday home Lukas sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stranach II

Apartment Stranach II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stranach II. Apartment Stranach II is set in Mörtschach. The property features mountain views. Ubytovanie Apartment Stranach II sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Obere Roner Kasa

Obere Roner Kasa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Obere Roner Kasa. Located in Mörtschach in the Carinthia region, Obere Roner Kasa has a terrace and mountain views. Ubytovanie Obere Roner Kasa sa nachádza v meste Pirkachberg 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pirkach

Pirkach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pirkach. Pirkach is situated in Mörtschach. The holiday home has 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a microwave and a fridge. Ubytovanie Pirkach sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko).

Ubytovanie v meste Mörtschach

Mesto Mörtschach sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Mörtschach.