Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mosonmagyaróvár

V meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko) máme celkom 50 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mosonmagyaróvár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mosonmagyaróvár

Swiss Apartment

9,8

Swiss Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Swiss Apartment. Swiss Apartment is situated in Mosonmagyaróvár. The air-conditioned accommodation is 41 km from Győr, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Swiss Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy HOME

9,8

Happy HOME

Ubytovanie (Apartmán) Happy HOME. Located in Mosonmagyaróvár in the Gyor-Moson-Sopron region, Happy HOME has a garden. Ubytovanie Happy HOME sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kéri Vendégház

9,8

Kéri Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kéri Vendégház. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Kéri Vendégház is situated in Mosonmagyaróvár 300 metres from the thermal bath. Ubytovanie Kéri Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kaszás Central

9,6

Apartman Kaszás Central

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kaszás Central. Offering free WiFi and city views, Apartman Kaszás Central is an accommodation set in Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Apartman Kaszás Central sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kocsis Apartman és Camping

9,5

Kocsis Apartman és Camping

Ubytovanie (Apartmány) Kocsis Apartman és Camping. Apartmán a kemping Kocsis ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 150 metrov od termálnych kúpeľov Mosonmagyaróvár, 1 km od hradu Óvár a 4 km od diaľnice M1. Ubytovanie Kocsis Apartman és Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ecoappart-Haz

9,5

Ecoappart-Haz

Ubytovanie (Apartmány) Ecoappart-Haz. Situated in Mosonmagyaróvár, 43 km from Győr, Ecoappart-Haz features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Ecoappart-Haz sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunaparti Ház

9,5

Dunaparti Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dunaparti Ház. Dunaparti Ház is set in Mosonmagyaróvár and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytovanie Dunaparti Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Safit

9,5

Safit

Ubytovanie (Apartmán) Safit. Offering free WiFi and city views, Safit is an accommodation located in Mosonmagyaróvár. The air-conditioned accommodation is 43 km from Győr. Ubytovanie Safit sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kéri Apartman

9,5

Kéri Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kéri Apartman. Apartmán Kéri sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár, 300 metrov od termálnych kúpeľov, 33 km od Bratislavy a 34 km od Parndorfu. Ubytovanie Kéri Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Lajta Park

9,5

B&B Lajta Park

Ubytovanie (Apartmán) B&B Lajta Park. B&B Lajta Park patrí k 50 metrov vzdialenému Hotelu Lajta Park a poskytuje ubytovanie v apartmánoch s možnosťou vlastného stravovania, moderným nábytkom a... Ubytovanie B&B Lajta Park sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boglárka Vendégház

9,5

Boglárka Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Boglárka Vendégház. Ubytovacie zariadenie Boglarka Vendégház sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár, neďaleko rakúskych i slovenských hraníc. Ubytovanie Boglárka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ecoappartment 2

9,4

Ecoappartment 2

Ubytovanie (Apartmán) Ecoappartment 2. Ecoappartment 2 is set in Mosonmagyaróvár. The air-conditioned accommodation is 42 km from Győr, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Ecoappartment 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vml-Invest Apartmans 1

9,3

Vml-Invest Apartmans 1

Ubytovanie (Apartmán) Vml-Invest Apartmans 1. Offering free WiFi and city views, Vml-Invest Apartmans 1 is an accommodation located in Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Vml-Invest Apartmans 1 sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kaszás Garden

9,3

Apartman Kaszás Garden

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Kaszás Garden. Located in a quiet neighbourhood less than 1 km from the centre of Mosonmagyaróvár, Apartman Kaszás offers apartments with cable TV, free Wi-Fi and kitchen... Ubytovanie Apartman Kaszás Garden sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ecoappartment

9,3

Ecoappartment

Ubytovanie (Apartmány) Ecoappartment. With city views, Ecoappartment is situated in Mosonmagyaróvár and has free WiFi. Ubytovanie Ecoappartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csillag ház

9,3

Csillag ház

Ubytovanie (Privát) Csillag ház. Featuring free WiFi throughout the property, Csillag ház offers accommodation in Mosonmagyarovaron. Free private parking is available on site. Ubytovanie Csillag ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Victoria

9,2

Villa Victoria

Ubytovanie (Privát) Villa Victoria. Featuring free WiFi throughout the property as well as a garden, Villa Victoria offers accommodation in Mosonmagyaróvár, 14 km from the Austrian-Hungarian... Ubytovanie Villa Victoria sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Lajta Park

9,2

Hotel Lajta Park

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lajta Park. Hotel Lajta sa nachádza v centre mesta Mosonmagyaróvár, iba 10 km od rakúskych a slovenských hraníc a ponúka elegantné kúpele, salón krásy a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Lajta Park sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riviéra Rooms Vendégszobák

9,2

Riviéra Rooms Vendégszobák

Ubytovanie (Bed and breakfast) Riviéra Rooms Vendégszobák. Located in the main pedestrian area in the town centre, Riviéra Rooms Vendégszobák offers beds and breakfast, free WiFi and its own restaurant. Ubytovanie Riviéra Rooms Vendégszobák sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Suri Bau Apartman

9,1

Suri Bau Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Suri Bau Apartman. Enjoying a quiet location near Leitha River, Suri Bau Apartman is set about 600 metres from the centre of Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Suri Bau Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erika vendégszobák

9,1

Erika vendégszobák

Ubytovanie (Privát) Erika vendégszobák. Located in Mosonmagyaróvár, 43 km from Győr, Erika vendégszobák provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Erika vendégszobák sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nest Family Apartman

9

Nest Family Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Nest Family Apartman. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Nest Family Apartman features accommodation in Mosonmagyaróvár with free WiFi and pool views. Ubytovanie Nest Family Apartman sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Aquasol Resort

9

Aquasol Resort

Ubytovanie (Hotel) Aquasol Resort. Ubytovacie zariadenie Aquasol Resort ponúka ubytovanie v meste Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Aquasol Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lunczer Panzió

9

Lunczer Panzió

Ubytovanie (Penzión) Lunczer Panzió. Ubytovanie sa nachádza 15 km od hraníc s Rakúskom v meste Mosonmagyaróvár. Ponúka klimatizované izby s TV a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie Lunczer Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luca

9

Villa Luca

Ubytovanie (Penzión) Villa Luca. Villa Luca features air-conditioned rooms in Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Villa Luca sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simbad Hotel & Bar Superior

8,9

Simbad Hotel & Bar Superior

Ubytovanie (Hotel) Simbad Hotel & Bar Superior. Hotel sa nachádza len 100 metrov od Starého mesta Mosonmagyaróvár a termálnych kúpeľov Bio-Flexum. Nájdete tu à la carte reštauráciu a snack bar. Ubytovanie Simbad Hotel & Bar Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Óvár Apartman Hotel

8,9

Óvár Apartman Hotel

Ubytovanie (Apartmány) Óvár Apartman Hotel. Hotel Óvár Apartman sa nachádza v pokojnom prostredí pri rieke Lajta v meste Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Óvár Apartman Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luca Háza Lucsony

8,9

Luca Háza Lucsony

Ubytovanie (Penzión) Luca Háza Lucsony. Luca Háza Lucsony is offering accommodation in Mosonmagyaróvár. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Luca Háza Lucsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Corvina Hotel-Restaurant

8,7

Corvina Hotel-Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Corvina Hotel-Restaurant. Hotel Corvina v meste Mosonmagyaróvár sa nachádza v blízkosti ramena rieky Dunaj a ponúka vkusne zariadené izby, chutné maďarské jedlo a bezplatné a... Ubytovanie Corvina Hotel-Restaurant sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fészek Fogadó - Pension Nest

8,7

Fészek Fogadó - Pension Nest

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fészek Fogadó - Pension Nest. Rodinou prevádzkovaný penzión Nest sa nachádza iba 300 metrov od termálnych kúpeľov v meste Mosonmagyaróvár a ponúka vám izby s vlastnou kúpeľňou a... Ubytovanie Fészek Fogadó - Pension Nest sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nimród Hotel és Ètterem

8,6

Nimród Hotel és Ètterem

Ubytovanie (Hotel) Nimród Hotel és Ètterem. Hotel Nimrod es Étterem sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár, 3 km od diaľnice E60 a 10 km od hraníc s Rakúskom. Ubytovanie Nimród Hotel és Ètterem sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bécsi Apartman

8,5

Bécsi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bécsi Apartman. Bécsi Apartman is situated in Mosonmagyaróvár and offers a restaurant. The accommodation is 43 km from Győr. Ubytovanie Bécsi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Babos Panzio

8,5

Babos Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Babos Panzio. Providing free WiFi throughout the property, Babos Panzio is set in Mosonmagyaróvár. Every guest at the property can enjoy garden views from the rooms. Ubytovanie Babos Panzio sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csillagvirág Apartman

8,4

Csillagvirág Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csillagvirág Apartman. Csillagvirág Apartman is set in Mosonmagyaróvár. The property features city views and is 42 km from Győr. Ubytovanie Csillagvirág Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Panorama

8,3

Hotel Panorama

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama sa nachádza v prírodnom prostredí na brehu rieky Lajta v meste Mosonmagyaróvár vedľa termálnych kúpeľov. Ubytovanie Hotel Panorama sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdős Apartments

8

Erdős Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Erdős Apartments. Apartmány Erdős sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Mosomagyarovar, 500 metrov od výjazdu z diaľnice M1 a neďaleko jazera vhodného na kúpanie. Ubytovanie Erdős Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vml-Invest Apartmans 2

7,9

Vml-Invest Apartmans 2

Ubytovanie (Apartmán) Vml-Invest Apartmans 2. Ubytovanie Vml-Invest Apartmans 2 sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vml-Invest Apartmans 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thermal Hotel Mosonmagyaróvár

7,5

Thermal Hotel Mosonmagyaróvár

Ubytovanie (Hotel) Thermal Hotel Mosonmagyaróvár. Hotel Thermal sa nachádza hneď vedľa termálneho kúpaliska Bio Flexum, v samom srdci malebného mesta Mosonmagyaróvár, 10 km od rakúskych a slovenských... Ubytovanie Thermal Hotel Mosonmagyaróvár sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Minerva

7,5

Hotel Minerva

Ubytovanie (Hotel) Hotel Minerva. Hotel Minerva stojí v srdci mesta Mosonmagyaróvár, iba 10 km od hraníc s Rakúskom, takže môže poslúžiť ako vynikajúca základňa na turistické výlety i... Ubytovanie Hotel Minerva sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aqua Hotel Termál

7,5

Aqua Hotel Termál

Ubytovanie (Hotel) Aqua Hotel Termál. Trojhviezdičkový hotel Aqua Termál sa nachádza v centre mesta Mosonmagyaróvár a ponúka priamy bezplatný vstup na mestské kúpalisko s kúpeľnými a wellness... Ubytovanie Aqua Hotel Termál sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Czinger Vendégszobák

7,5

Czinger Vendégszobák

Ubytovanie (Penzión) Czinger Vendégszobák. Ubytovanie Czinger Vendégszobák sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár, 250 metrov od termálnych kúpeľov Bio Flexum a ponúka bezplatné Wi-Fi v celej budove,... Ubytovanie Czinger Vendégszobák sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kis-Duna Motel & Camping

6,9

Kis-Duna Motel & Camping

Ubytovanie (Motel) Kis-Duna Motel & Camping. Ubytovacie zariadenie Kis-Duna Motel & Camping sa nachádza pri hlavnej ceste vedúcej z Viedne do Budapešti, v meste Mosonmagyaróvár na brehu Dunaja. Ubytovanie Kis-Duna Motel & Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motelnet.T

5,8

Motelnet.T

Ubytovanie (Motel) Motelnet.T. Hotel Motelnet.T môžete nájsť priamo pri vstupe do mesta Mosonmagyaróvár, 12 km od hraníc s Rakúskom a Slovenskom a len 800 metrov od diaľnice M1. Ubytovanie Motelnet.T sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Monarchia Apartman

Monarchia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Monarchia Apartman. Located in Mosonmagyaróvár in the Gyor-Moson-Sopron region, Monarchia Apartman features a patio and river views. Ubytovanie Monarchia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kaszás City

Apartman Kaszás City

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kaszás City. Apartman Kaszás City is located in Mosonmagyaróvár. The air-conditioned accommodation is 43 km from Győr, and guests benefit from private parking available... Ubytovanie Apartman Kaszás City sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Doors Boutique Apartments

The Doors Boutique Apartments

Ubytovanie (Apartmán) The Doors Boutique Apartments. Located in Mosonmagyaróvár in the Gyor-Moson-Sopron region, The Doors Boutique Apartments has a garden. Ubytovanie The Doors Boutique Apartments sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Swiss Luxury Apartment

Swiss Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Swiss Luxury Apartment. Swiss Luxury Apartment is situated in Mosonmagyaróvár. This apartment also features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Swiss Luxury Apartment sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Thermal Garden

Thermal Garden

Ubytovanie (Apartmán) Thermal Garden. Thermal Garden is located in Mosonmagyaróvár. Complimentary WiFi is offered. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytovanie Thermal Garden sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nest Basement Studio

Nest Basement Studio

Ubytovanie (Apartmán) Nest Basement Studio. Nest Basement Studio is located in Mosonmagyaróvár and offers free bikes, a massage tub and a Finnish sauna. Ubytovanie Nest Basement Studio sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

NBE APARTMAN

NBE APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) NBE APARTMAN. NBE APARTMAN is located in Mosonmagyaróvár. The accommodation is 42 km from Győr. Bratislava is 34 km from the apartment, while Parndorf is 37 km away. Ubytovanie NBE APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bagolyvár-lak vendégapartman

Bagolyvár-lak vendégapartman

Ubytovanie (Apartmán) Bagolyvár-lak vendégapartman. Ubytovacie zariadenie Bagolyvár-lak vendégapartman sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bagolyvár-lak vendégapartman sa nachádza v meste Mosonmagyaróvár (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mosonmagyaróvár

Mesto Mosonmagyaróvár sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 50 hotelov a ubytovanie v meste Mosonmagyaróvár.