Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Münster

V meste Münster (Rakúsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Münster

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Münster

Apartment Tirol

9,7

Apartment Tirol

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tirol. Apartment Tirol is located a 25-minute drive from the Kaltenbach, Zillertal Arena and the Wilder Kaiser/Brixental Ski Areas and offers apartments with a... Ubytovanie Apartment Tirol sa nachádza v meste Kronbichl 413c (Rakúsko - Tirolsko).

Denggnhof

9,5

Denggnhof

Ubytovanie (Farma) Denggnhof. Surrounded by the Tyrolian Alps and offering panoramic views, Denggnhof is built in the traditional Tyrolian farm style and offers an authentic and rustic... Ubytovanie Denggnhof sa nachádza v meste Asten 144 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Köchl

9,4

Ferienwohnung Köchl

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Köchl. Ferienwohnung Köchl has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Münster. Ubytovanie Ferienwohnung Köchl sa nachádza v meste Entgasse 215 Entgasse 215 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Michael

8,7

Haus Michael

Ubytovanie (Privát) Haus Michael. Set in Münster, 45 km from Kirchberg in Tirol, Haus Michael offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Michael sa nachádza v meste 96 Dorf (Rakúsko - Tirolsko).

Hotel Hauserwirt

7,9

Hotel Hauserwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hauserwirt. Hotel Hauserwirt has a restaurant, free bikes, a bar and garden in Münster. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Hotel Hauserwirt sa nachádza v meste Haus 19 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Denggalahof

7,8

Denggalahof

Ubytovanie (Farma) Denggalahof. Set in Münster, 45 km from Kirchberg in Tirol, Denggalahof offers a shared lounge and free WiFi. Guests at the farm stay can enjoy a buffet breakfast. Ubytovanie Denggalahof sa nachádza v meste 85 Dorf (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Astner

7,2

Landgasthof Astner

Ubytovanie (Penzión) Landgasthof Astner. Landgasthof Astner is 1,500 metres from Münster’s centre, and it offers a garden with a terrace. Ubytovanie Landgasthof Astner sa nachádza v meste 210 Grünsbach (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Münster

Mesto Münster sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Münster.