Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Murska Sobota

V meste Murska Sobota (Slovinsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Murska Sobota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Murska Sobota

Holiday house in the heart of nature

9,5

Holiday house in the heart of nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house in the heart of nature. Set in Moravske Toplice, 7 km from Moravske Toplice Thermal Spa, Holiday house in the heart of nature offers air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytovanie Holiday house in the heart of nature sa nachádza v meste Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Letališče

9,2

Penzion Letališče

Ubytovanie (Penzión) Penzion Letališče. Located in Murska Sobota, right next to a recreational airport, Guest House Letališče offers an a la carte restaurant and a free Wi-Fi access. Ubytovanie Penzion Letališče sa nachádza v meste Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Strk

8,8

Hotel Strk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Strk. Peacefully located in the village of Polana, this modern country hotel offers free Wi-Fi and a spa centre with pool. Some rooms have a balcony or terrace. Ubytovanie Hotel Strk sa nachádza v meste Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dvorec Rakičan

7,6

Dvorec Rakičan

Ubytovanie (Hotel) Dvorec Rakičan. Located in Murska Sobota, 5 km from Maximus Shopping Centre, Dvorec Rakičan provides accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a... Ubytovanie Dvorec Rakičan sa nachádza v meste Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vijolica 2

7,5

Vijolica 2

Ubytovanie (Apartmán) Vijolica 2. Situated in Moravske Toplice in the Pomurje region, Vijolica 2 features a terrace and garden views. Ubytovanie Vijolica 2 sa nachádza v meste Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zvezda

7,5

Hotel Zvezda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zvezda. Hotel Zvezda is located in the centre of Murska Sobota. Ubytovanie Hotel Zvezda sa nachádza v meste Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Cipot

6,7

Rooms Cipot

Ubytovanie (Penzión) Rooms Cipot. Rooms Cipot is located 3 km from the centre of Murska Sobota. It offers air-conditioned rooms with satellite TV. Moravske Toplice Thermal Spa is 5. Ubytovanie Rooms Cipot sa nachádza v meste Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAJI GOSPOUD SRMAK

APARTMAJI GOSPOUD SRMAK

Ubytovanie (Apartmány) APARTMAJI GOSPOUD SRMAK. Situated 20 km from Maximus Shopping Centre, APARTMAJI GOSPOUD SRMAK offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytovanie APARTMAJI GOSPOUD SRMAK sa nachádza v meste Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Murska Sobota

Mesto Murska Sobota sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Murska Sobota.