Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nagybörzsöny

V meste Nagybörzsöny (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nagybörzsöny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nagybörzsöny

Patakház Nagybörzsöny

9,8

Patakház Nagybörzsöny

Ubytovanie (Penzión) Patakház Nagybörzsöny. Patakház Nagybörzsöny in Nagybörzsöny has a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Patakház Nagybörzsöny sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Padláskincsek Vendégház

9,8

Padláskincsek Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Padláskincsek Vendégház. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Padláskincsek Vendégház offers accommodation in Nagybörzsöny with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Padláskincsek Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kis Sziget Vendégház

9,8

Kis Sziget Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kis Sziget Vendégház. Kis Sziget Vendégház is set in Nagybörzsöny and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Kis Sziget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Édes Otthon Vendégház

8,8

Édes Otthon Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Édes Otthon Vendégház. Penzión Édes Otthon Vendégház sa nachádza v obci Nagybörzsöny a ponúka vírivku a záhradné jazierko. Ubytovanie Édes Otthon Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nagybörzsöny

Mesto Nagybörzsöny sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Nagybörzsöny.