Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nagykáta

V meste Nagykáta (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nagykáta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nagykáta

Box Vendégház

9,5

Box Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Box Vendégház. Situated in Nagykáta, in a building dating from 2015, Box Vendégház provides a terrace and guestrooms with free WiFi. Ubytovanie Box Vendégház sa nachádza v meste Nagykáta (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Györgyi Grill Garden Vendégház

7,9

Györgyi Grill Garden Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Györgyi Grill Garden Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Györgyi Grill Garden Vendégház offers accommodation in Nagykáta. Free private parking is available on site. Ubytovanie Györgyi Grill Garden Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nekeczki Vendégház

6,3

Nekeczki Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nekeczki Vendégház. Located in Nagykáta, Nekeczki Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Nekeczki Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fazekasház

Fazekasház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fazekasház. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Fazekasház features accommodation in Nagykáta with free WiFi and pool views. Ubytovanie Fazekasház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nagykáta

Mesto Nagykáta sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nagykáta.