Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Námestovo

V meste Námestovo (Slovensko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Námestovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Námestovo

Penzión Oravia

9,2

Penzión Oravia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Oravia. Penzión Oravia sa nachádza pri Oravskej priehrade, iba 5 minút chôdze od centra Námestova a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom, terasou a výhľadom na... Ubytovanie Penzión Oravia sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Oravia má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Oravia momentálne evidujeme 117 recenzií.

Penzion Modul

9,2

Penzion Modul

Ubytovanie (Penzión) Penzion Modul. Penzión Modul sa nachádza priamo na pobreží Oravskej priehrady v Námestove a ponúka dobre vybavené izby s terasou, záhradu, detské ihrisko a gril. Ubytovanie Penzion Modul sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Modul má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Modul momentálne evidujeme 126 recenzií.

U RYBÁRA

9,1

U RYBÁRA

Ubytovanie (Penzión) U RYBÁRA. Toto ubytovacie zariadenie s terasou sa nachádza v Námestove, 1,6 km od Oravskej priehrady. Okrem iného ponúka bar, reštauráciu a úschovňu lyží. Ubytovanie U RYBÁRA sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U RYBÁRA má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión U RYBÁRA momentálne evidujeme 42 recenzií.

Boutique Hotel Massimo

9

Boutique Hotel Massimo

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Massimo. Butikový hotel Massimo sa nachádza v Námestove, 4,3 km od Oravskej priehrady. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a reštauráciu. Ubytovanie Boutique Hotel Massimo sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Boutique Hotel Massimo má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Boutique Hotel Massimo momentálne evidujeme 209 recenzií.

Hotel Ranč u Edyho

8,8

Hotel Ranč u Edyho

Ubytovanie (Vidiecky dom) Hotel Ranč u Edyho. Rodinný hotel Ranč u Edyho s vlastným prístavom a chovom koní sídli len 100 metrov od Oravskej priehrady. Ubytovanie Hotel Ranč u Edyho sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Slanica

8,7

Hotel Slanica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slanica. Hotel Slanica sa nachádza v Námestove, 2,4 km od Oravskej priehrady. Ponúka bezplatné bicykle, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Hotel Slanica sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Slanica má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Slanica momentálne evidujeme 156 recenzií.

Penzion Jollien

8,7

Penzion Jollien

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jollien. Penzión Jollien sa nachádza v Námestove, 10 metrov od Oravskej priehrady. Má reštauráciu s vonkajšou terasou a výhľadom na pláž a koktailový bar. Ubytovanie Penzion Jollien sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jollien má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Jollien momentálne evidujeme 65 recenzií.

Penzion Kormoran

8,7

Penzion Kormoran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kormoran. Penzión Kormorán sa nachádza priamo na brehu Oravskej priehrady a môže sa pochváliť súkromnou plážou, mólom a požičovňou lodiek. Ubytovanie Penzion Kormoran sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kormoran má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Kormoran momentálne evidujeme 149 recenzií.

Apartmán Penziónu Hrubjak

8,5

Apartmán Penziónu Hrubjak

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Penziónu Hrubjak. Apartmán penziónu Hrubjak sa nachádza v obci Oravská Polhora, 30 minút cesty autom od Oravskej priehrady. Ubytovanie Apartmán Penziónu Hrubjak sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Penziónu Hrubjak má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmán Apartmán Penziónu Hrubjak momentálne evidujeme 11 recenzií.

Slanický Dvor

8,4

Slanický Dvor

Ubytovanie (Penzión) Slanický Dvor. Slanický Dvor sa nachádza v Námestove, 6 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Slanický Dvor sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Slanický Dvor má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Slanický Dvor momentálne evidujeme 200 recenzií.

Apartmán Relax

8,4

Apartmán Relax

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Relax. Apartmán Relax ponúka ubytovanie v Námestove, 1 km od Oravskej priehrady. Počas pobytu určite oceníte balkón. Ubytovanie Apartmán Relax sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Relax má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmán Apartmán Relax momentálne evidujeme 11 recenzií.

Port Club pension & restaurant

8,3

Port Club pension & restaurant

Ubytovanie (Penzión) Port Club pension & restaurant. Penzión Port Club s reštauráciou sa nachádza v Námestove. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu a detské ihrisko. Ubytovanie Port Club pension & restaurant sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Port Club pension & restaurant má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Port Club pension & restaurant momentálne evidujeme 43 recenzií.

Chata Námestovo, Centrum

8,2

Chata Námestovo, Centrum

Ubytovanie (Vila) Chata Námestovo, Centrum. Chata Námestovo, Centrum sa nachádza v Námestove, len 5 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chata Námestovo, Centrum sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Námestovo, Centrum má celkové hodnotenie 8,2. Pre Vila Chata Námestovo, Centrum momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzión Kotva Prístav

8,1

Penzión Kotva Prístav

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kotva Prístav. Penzión Kotva Prístav sa nachádza v Námestove a 2,3 km od Oravskej priehrady. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytovanie Penzión Kotva Prístav sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Kotva Prístav má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzión Kotva Prístav momentálne evidujeme 34 recenzií.

Chata Prístav

7,8

Chata Prístav

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Prístav. Chata Prístav sa nachádza v Námestove, 800 metrov od Oravskej priehrady. Ponúka bezplatné bicykle a záhradu. Z ubytovania sa naskytá výhľad na záhradu. Ubytovanie Chata Prístav sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Prístav má celkové hodnotenie 7,8. Pre Dovolenkový dom Chata Prístav momentálne evidujeme 8 recenzií.

Chatová osada Kotva Prístav

7,7

Chatová osada Kotva Prístav

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatová osada Kotva Prístav. Chatová osada Kotva Prístav sa nachádza v Námestove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero. K dispozícii je záhrada s detským... Ubytovanie Chatová osada Kotva Prístav sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chatová osada Kotva Prístav má celkové hodnotenie 7,7. Pre Chata v prírode Chatová osada Kotva Prístav momentálne evidujeme 53 recenzií.

Jasmína

7,6

Jasmína

Ubytovanie (Chata v prírode) Jasmína. Chata Jasmína s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Nachádza sa približne 5 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Jasmína sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Jasmína má celkové hodnotenie 7,6. Pre Chata v prírode Jasmína momentálne evidujeme 7 recenzií.

Trend Hotel

7,3

Trend Hotel

Ubytovanie (Hotel) Trend Hotel. Hotel Trend sa nachádza v Námestove, len 500 metrov od Oravskej priehrady. Ubytovanie Trend Hotel sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Trend Hotel má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Trend Hotel momentálne evidujeme 239 recenzií.

Chata Oravská Priehrada

7,1

Chata Oravská Priehrada

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Oravská Priehrada. Chata Oravská Priehrada sa nachádza na pláži v Námestove, v blízkosti Oravskej priehrady. Ponúka úschovňu lyží. Ubytovanie Chata Oravská Priehrada sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Oravská Priehrada má celkové hodnotenie 7,1. Pre Chata v prírode Chata Oravská Priehrada momentálne evidujeme 9 recenzií.

Súkromný školský internát EDUCO

5,1

Súkromný školský internát EDUCO

Ubytovanie (Apartmány) Súkromný školský internát EDUCO. Súkromný školský internát EDUCO ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v Námestove, 3,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Súkromný školský internát EDUCO sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Mikky

Chata Mikky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Mikky. Located in Námestovo in the Žilinský kraj region, Chata Mikky provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Chata Mikky sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Sofia Námestovo

Chata Sofia Námestovo

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Sofia Námestovo. Chata Sofia Námestovo s výhľadom na jazero sa nachádza v Námestove a ponúka ubytovanie s barom, spoločným salónikom, záhradou a terasou. Ubytovanie Chata Sofia Námestovo sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Natalia

Chata Natalia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Natalia. Chata Natalia sa nachádza v Námestove, 8 km od Oravskej priehrady. Na mieste nájdete bar, záhradu a terasu. Ubytovanie Chata Natalia sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 540 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Orava

Apartmán Orava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Orava. Located in Námestovo, 8 km from Orava Dam, Apartmán Orava provides accommodation with a terrace, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Apartmán Orava sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Orava nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Jánošík Orava

Chata Jánošík Orava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Jánošík Orava. Chata Jánošík Orava so záhradou sa nachádza v Námestove, 4,3 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Chata Jánošík Orava sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Panoráma

Chata Panoráma

Ubytovanie (Horská chata) Chata Panoráma. Chata Panoráma sa nachádza v Námestove v blízkosti Oravskej priehrady. V horskej chate máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Chata Panoráma sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata studnička

Chata studnička

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata studnička. Chata studnička sa nachádza v Námestove, 7 km od Oravskej priehrady a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata studnička sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata studnička nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Námestovo

Mesto Námestovo sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Námestovo.