Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Napajedla

V meste Napajedla (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Napajedla

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Napajedla

hotel Chmelnice

9,4

hotel Chmelnice

Ubytovanie (Hotel) hotel Chmelnice. Hotel Chmelnice sa nachádza v meste Napajedla a ponúka terasu, spoločenskú miestnosť a bar. K dispozícii máte službu organizácie výletov a detské ihrisko. Ubytovanie hotel Chmelnice sa nachádza v meste Napajedla (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie hotel Chmelnice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel hotel Chmelnice momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartman U Lodenice Batuv Kanal

9,3

Apartman U Lodenice Batuv Kanal

Ubytovanie (Apartmán) Apartman U Lodenice Batuv Kanal. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Napajedlách a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, vírivku a terasu. Ubytovanie Apartman U Lodenice Batuv Kanal sa nachádza v meste Napajedla (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman U Lodenice Batuv Kanal má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartman U Lodenice Batuv Kanal momentálne evidujeme 10 recenzií.

Zámek Napajedla

9,1

Zámek Napajedla

Ubytovanie (Hotel) Zámek Napajedla. Barokový Zámok Napajedla je obklopený veľkým parkom a nachádza sa 15 minút jazdy od Zlína. Hotel má reštauráciu s terasou. Ubytovanie Zámek Napajedla sa nachádza v meste Napajedla (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zámek Napajedla má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Zámek Napajedla momentálne evidujeme 239 recenzií.

Hotel Baltaci Starý Zámek

8,7

Hotel Baltaci Starý Zámek

Ubytovanie (Penzión) Hotel Baltaci Starý Zámek. Hotel Baltaci Starý Zámek sa nachádza v meste Napajedla a hosťom ponúka reštauráciu, bar a klub len 20 metrov od hotela. Ubytovanie Hotel Baltaci Starý Zámek sa nachádza v meste Napajedla (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Baltaci Starý Zámek má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Hotel Baltaci Starý Zámek momentálne evidujeme 226 recenzií.

Rekreacni areal Pahrbek

8,5

Rekreacni areal Pahrbek

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rekreacni areal Pahrbek. Situated by the dead-end channel of the Morava river 1500 metres from the town centre, the Rekreační areál Pahrbek can be found on the bicycle trail along... Ubytovanie Rekreacni areal Pahrbek sa nachádza v meste Napajedla (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Napajedla

Mesto Napajedla sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Napajedla.