Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Navis

V meste Navis (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Navis

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Navis

Nagelehof

9,6

Nagelehof

Ubytovanie (Farma) Nagelehof. Boasting a garden, Nagelehof is located in Navis. This 2-bedroom apartment features a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Nagelehof sa nachádza v meste 26 Außerweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Alberta

9,5

Gästehaus Alberta

Ubytovanie (Apartmán) Gästehaus Alberta. Gästehaus Alberta offers a spacious apartment with mountain views in the Navis Valley, a 5-minute drive from Matrei am Brenner and the A13 motorway. Ubytovanie Gästehaus Alberta sa nachádza v meste Außerweg 40 (Rakúsko - Tirolsko).

Alpengasthof Eppensteiner

9,1

Alpengasthof Eppensteiner

Ubytovanie (Penzión) Alpengasthof Eppensteiner. Penzión Alpengasthof Eppensteiner sa nachádza v údolí Navis a je obklopený horami. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Alpengasthof Eppensteiner sa nachádza v meste Oberweg 21 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Spörr

8,9

Apartment Spörr

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Spörr. Located in Matrei am Brenner, Apartment Spörr provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartment Spörr sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Gaestehaus-Alberta

Gaestehaus-Alberta

Ubytovanie (Apartmán) Gaestehaus-Alberta. Gaestehaus-Alberta is situated in Navis. The accommodation is 35 km from Vipiteno. Ubytovanie Gaestehaus-Alberta sa nachádza v meste Außerweg 40 (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Navis

Mesto Navis sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Navis.